23 серпня на Личаківському кладовищі у Львові відбудеться поминальне віче за полеглими воїнами

, 22 серпня 2014 р.

  • 0


Фото: top.thepo.st

Як повідомили в п’ятницю в прес-службі міської ради, захід розпочнеться в суботу о 09.00 біля Меморіалу воїнам Української Галицької Армії.

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, завтра, 23 серпня, на Личаківському кладовищі відбудеться поминальне віче за загиблими. У повідомленні конкретизують:

«До 23-ї річниці незалежності України, у суботу, 23 серпня 2014 року, о 09.00 год. на Личаківському кладовищі біля Меморіалу воїнам Української Галицької Армії відбудеться поминальне віче в пам`ять про загиблих захисників нашої країни. Заупокійна молитва відбудеться на полі почесних поховань №76 та полі почесних поховань №67.

Поминальне віче розпочнеться Державним Гімном України під супроводом оркестру Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного. Завершиться захід покладанням квітів до могил загиблих воїнів».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:00 4 грудня 2019 р.

У Львові буде конкурс молодих вокалістів

15-20 грудня за ініціативи Львівської національної філармонії у Львові триватиме конкурс молодих вокалістів імені Василя Сліпака – видатного українського оперного співака, соліста Паризької Національної Опери, волонтера, учасника бойових дій на Сході України, Героя України, кавалера ордена «За мужність» І ступеня.

Рубрика: Культура