22 червня у Львові відкриють виставку ікон

12:20 22 червня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У Музеї Пінзеля на площі Митній представять роботи випускників і викладачів Львівської національної академії мистецтв.

«22 червня о 16:00 у Музеї Пінзеля на площі Митній, 2 у Львові відбудеться відкриття виставки ікон викладачів та студентів кафедри сакрального мистецтва Львівської національної академії мистецтв «Оновлення традицій», присвяченої 20-річчю кафедри», – повідомили сьогодні, 22 червня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«На виставці представлені роботи студентів, які навчались на кафедрі за час 20-літнього її існування. Також буде показано по декілька робіт викладачів кафедри. Значна частина ікон експонувалась на виставках у музеях Польщі (Бяло-Подляске, Кракові, Люблін-Ленчин), у музеї «Бойківщина» в Самборі. 

Відео-презентація творчого доробку кафедри, виконаного на об'єктах, стане ще однією подією заходу. Це, зокрема, поліхромія храмів (стінописи, мозаїки, вітражі, сграфіто), іконостаси та інші елементи церковного інтер'єру  55 храмів, з них 49 – в Україні, а шість – за кордоном.

Щодо поліхромій, то в основному це творчі роботи викладачів та випускників кафедри, розпочаті як дипломні роботи і завершені як об'єкти  храмів України та за її межами.  На міжнародних виставках неодноразово експонувались роботи студентів кафедри, зокрема в Римі – в Українському Католицькому університеті, в музеях Польщі (Бяло-Подляске, Кракові, Люблін-Ленчин), Тернополі, в Києво-Могилянській академії та Софії Київській».

dailylviv.com

До теми

10:42 9 квітня 2021 р.

Понад 8 тисяч зареєстрованих пам’яток на Львівщині мають нового культурного захисника

Архітектор та викладач Львівської політехніки Василь Петрик за результатами конкурсу очолив управління охорони об’єктів культурної спадщини департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.

Рубрика: Культура

22:06 8 квітня 2021 р.

Володимир Одрехівський візьме участь у конкурсі на посаду ректора Академії мистецтв

Відомий український скульптор, педагог, народний художник України Володимир Одрехівський завершив п'ятирічний термін діяльності на посаді ректора Львівської національної академії мистецтв.

Рубрика: Культура

12:50 2 квітня 2021 р.

Розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у римо-католицьких храмах Львова

У неділю, 4 квітня, християни західного обряду святкують Великдень. Чимало святинь нашого міста також відзначатимуть Пасху у цей день. Подаємо розклад онлайн-трансляцій Великодніх Богослужінь у неділю, а також розклад Вігілії, яка розпочинається безпосередньо у суботу ввечері.

Рубрика: Культура

18:18 30 березня 2021 р.

ЛОДА врятувала кам’яницю Стеткевичів на вулиці Замарстинівській від депутатів ЛМР

Кам’яниця Стеткевичів на вул. Замарстинівській, 213 у Львові вже офіційно є щойно виявленою пам’яткою архітектури місцевого значення. Тепер відомий для Львова об’єкт, який кілька місяців намагаються знести для високоповерхової забудови, перебуває під захистом пам’яткоохоронного законодавства.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу