22-25 березня у львівському храмі святого Георгія молитимуться чудотворній іконі «Спас Кровоточивий»

14:05 22 березня 2015 р.


Фото: fotolitopys.in.ua

Доступ до ікони чудотворної ікони «Спас Кровоточивий» відкрито щоденно з 8:00 до 20:00.

У п’ятницю, 20 березня, під урочистий дзвін до львівського кафедрального храму святого Георгія УПЦ (МП) привезли чудотворний образ «Спас Кровоточивий». Після його встановлення у храмі відправили молебень, під час якого священики молилися за мир в Україні та Милосердя Боже до багатостраждального українського народу.

Прес-секретар Львівської єпархії УПЦ, єромонах Маркіан Каюмов, повідомив журналістам: «У наш трагічний та важкий час випробувань залишається лише одна надія – на милосердя Господнє! Тому дуже цінно, що чудотворні ікони стали все частіше відвідувати Львів, оскільки переконаний, що молитва перед такими знаними святинями здатна і заспокоїти серце, і дарувати мир душевний, і благодатні сили для долання диявольських спокус, що спіткали український народ останнім часом. А найголовніше через численні молитви мирян віримо, що випросимо у Господа мир нашій Батьківщині!».

Як розповів також о. Маркіян, ікона вперше закровоточила 5 квітня 1998 року у приватному будинку жительки села Державіно Бузулукського району Оренбурзької області в Росії. Після тривалих перевірок та аналізів виявилося, що кров справжня, без будь-яких хімікатів і визначили, що вона – 4-ї групи. З того часу ікона подорожує по різних містах світу.

Вона вже була у Львові, у 2003 році. У Львові чудотворний образ перебуватиме до 25 березня до 12:00. Доступ до ікони відкрито щоденно з 8:00 до 20:00.

Про це повідомив сьогодні, 22 березня, інтернет-портал «РІСУ – Релігійно-інформаційна служба України».

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу