21 квітня у Львові – «Поливаний понеділок» (відео)

11:02 21 квітня 2014 р.


Фото: Юрко Дячишин

Як повідомляє сьогодні, 21 квітня, прес-служба міської ради, його офіційне відкриття – о 12.00 на площі Ринок.

Прес-служба міської ради запрошує сьогодні, 21 квітня, мешканців Львова і його гостей на веселі забавляння «Поливаний понеділок». Дійство організовує управління внутрішньої політики Львівської міської ради, спільно з ЛКП «Львівводоканал», Холдингом емоцій «!Fest», компанією «Kärcher», ТРК «Люкс».

Офіційне відкриття заходу–  о 12.00 на площі Ринок. А начальник управління внутрішньої політики Львівської міської ради Андрій Шевців розповідає:

«Все дійство відбуватиметься на площі Ринок. Навпроти кожного входу буде стояти волонтер.

Усім охочим будемо пропонувати шапочку для душу, дощові плащі та порожні пляшки. Можна буде забавлятися повітряними кульками, заповненими водою, та водяними пістолетами.

На п’яти точках на площі Ринок встановлені спеціальні системи, які подаватимуть воду. Також встановлено цікаві конструкції, які розсіюватимуть воду.

Дійство займе всю площу Ринок, на всій території дозволено обливатися. Сухими зонами будуть літні майданчики і кафе.

Відповідно, після обливань і забавлянь можна піти у кафе чи на літній майданчик, випити гарячого чаю, погрітися. Будуть також поставити сушки для сушіння волосся та мокрого одягу. 

Перед входом на площу Ринок ми облаштували активну зону для ігор. Таких зон декілька.

Фонтани працюватимуть, але ми проситимемо, щоб у фонтанах води не черпали. Просимо також не обливати перехожих та гостей міста, які не бажають брати участі у таких розвагах. 

Ми запрошуємо всіх у центр міста на забави та поливання і просимо не обливати людей за межами спеціально відведених для цього зон». 


Відео: «Телеканал новин «24»

dailylviv.com

До теми

09:24 27 листопада 2020 р.

На Львівшині закінчують реставрувати дерев’яну церкву лемківського стилю, якій майже 200 років

Львівщина славиться найбільшою кількістю архітектурних пам’яток серед інших областей. Зокрема, в регіоні налічують близько однієї тисячі дерев’яних храмів. Один із них завершують реставрувати у селі Глиниці на Яворівщині. Це дерев’яна церква 1821 року, яка має дві посвяти - Св. Апостолів Петра і Павла та (першу) Різдва Пресвятої Богородиці.

Рубрика: Культура

18:27 24 листопада 2020 р.

Визначено лавреатів обласної премії з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості

На Львівщині обрали найкращі твори та роботи з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості. Обласна премія в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури є найвищою премією у Львівській області, найбільш престижною творчою відзнакою за вагомий внесок в українську культуру.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу