20 вересня у Гарнізонному храмі Львова лунатиме «Музика Миру» на підтримку бійців АТО

13:58 16 вересня 2015 р.


Фото: kapelanstvo.info

Студентський симфонічний оркестр Національної музичної академії імені Миколи Лисенка виконуватиме у неділю твори Йоганна-Себастьяна Баха, Семюела Барбара, Бенджаміна Бріттена.

«Цієї неділі, 20 вересня 2015 року, о 17.00 год. в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла відбудеться вечір класичної музики «Музика Миру» на підтримку бійців АТО. Цього дня прихожани та всі гості святині матимуть нагоду послухати твори Йоганна-Себастьяна Баха, Семюела Барбара, Бенджаміна Бріттена у виконанні Студентського симфонічного оркестру Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка», – повідомили в середу на інформаційному порталі пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ «Капеланство.info», де також закликають: «Запрошуємо всіх охочих провести цей вечір разом з нами. Вхід вільний!».

dailylviv.com

До теми

08:45 13 жовтня 2021 р.

Де шукати замовлення в 2021 році?

Для пошуку завдань у 2021 році можна скористатися спеціалізованими відкритими, напівзакритими і закритими біржами контенту, а також універсальними платформами для фрілансерів.

Рубрика: Культура

09:53 12 жовтня 2021 р.

У Львові вирішують, що робити зі скульптурою скорботного Христа на усипальниці Боїмів (відео)

Реставратори досліджують скульптуру скорботного Христа на родинній усипальниці Боїмів. За результатами досліджень буде визначено, де реставруватимуть скульптуру: на місці чи у реставраційних майстернях.

Рубрика: Культура

17:10 11 жовтня 2021 р.

Вісім приводів подарувати 101 троянду

Букети троянд - найпопулярніші і найзатребуваніші композиції, які не затримуються надовго на полках в квіткових крамницях і онлайн магазинах.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу