20-й Форум видавців у Львові працюватиме у Палаці мистецтв з 10 до 15 вересня

19:35 9 вересня 2013 р.

У рамках програми Форуму на територію Палацу мистецтв буде безкоштовний вхід для пенсіонерів, вчителів, бібліотекарів і читачів львівських бібліотек.

З 10 до 15 вересня у Львові пройде міжнародний Форум видавців. Працюватиме Форум з 12 до 15 вересня у Палаці мистецтв і на проспекті Свободи. Книжки продаватимуть за видавничими цінами, також в програмі антикризові акції і дисконті програми. В рамках програми Форуму на територію Палацу мистецтв буде безкоштовний вхід для пенсіонерів, вчителів, бібліотекарів і читачів львівських бібліотек.

Офіційне відкриття 20-го Форуму видавців у Львові відбудеться 12 вересня о 10.30 год у Палаці мистецтв. 

"На 2013 рік з міського бюджету Львова було надано на розвиток книговидання 140 тис. грн. - закупівля книжок і передплата в публічні бібліотеки, 422 тис. грн. - підтримка україномовного видання, 120 тис. грн. - книжковий форум», - розповіла Ірина Подоляк, начальник управління культури Львівської міської ради.

dailylviv.com

До теми

16:09 21 січня 2021 р.

Миколаївську фортецю-пам'ятку замислили перетворити на... піщаний кар'єр

Комунальне підприємство Львіської обласної ради “Реставрація замків і палаців Львівщини” підробило документацію на користь приватного замовника - Львівська облдержадміністрація проти цього.

Рубрика: Культура

11:51 19 січня 2021 р.

Водохреща: у Львові на площі Ринок один капелан освятив воду

Зважаючи на карантинні обмеження, цього року у Львові не було традиційного загальноміського освячення води на свято Богоявлення. Однак мешканці, дотримуючись заходів безпеки, можуть упродовж дня прийти на площу Ринок і набрати свяченої води з резервуару — її зранку освятив капелан міської ради отець Павло Дроздяк.

Рубрика: Культура

16:16 18 січня 2021 р.

"Плакальниця": на Личаківському кладовищі споруджують пам’ятник Мирославу Скорику

На Личаківському кладовищі у Львові, розпочали спорудження пам’ятнка композиторові, Герою України Мирославу Скорику. Меморіал планують звести до річниці смерті видатного композитора на місці його поховання.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу