2-14 серпня у Львові – благодійний аукціон «Митці – воїнам», кошти з якого підуть добровольцям (відео)

22:46 31 липня 2014 р.

  • 0
  • 2664


Фото: ualit.org


Відео: peredova

Про це повідомляє в четвер єпископ УГКЦ та ректор Українського Католицького університету Борис Гудзяк.

Єпископ УГКЦ та ректор Українського Католицького університету Борис Гудзяк закликає сьогодні, 31 липня, своїх спігромадян:

«Дорогі друзі! Запрошую Вас долучитися до дуже шляхетної акції - Благодійного аукціону «Митці-воїнам». Відомі митці надали свої твори, кошти від продажу яких підуть на забезпечення наших воїнів.

Аукціон – 1 серпня о 17.00. Із 2 серпня до 14 серпня триватиме тихий аукціон, впродовж якого можна буде придбати мистецькі твори і підтримати наших захисників».

Захід відбудеться в Українському товаристві охорони пам'яток історії та культури (Палац Сапіги) за адресою вул. Коперніка 40а».

Про це повідомляє єпископ УГКЦ та ректор Українського Католицького університету Борис Гудзяк повідомляє сьогодні, 31 липня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:00 19 серпня 2019 р.

На Львівщині буде літня школа іконопису

23 серпня у монастирі святого Онуфрія в селі Лаврів у Старосамбірському районі Львівської області розпочнуться навчання в літній школа іконопису, які триватимуть до 30 серпня.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 555

13:00 19 серпня 2019 р.

Забудовник погодився реконструювати у Львові мозаїку

У понеділок, 19 серпня, до Львівської міськради надійшов лист від власника ТзОВ «Компанія Ріел-Естейт Груп» щодо ситуації, яка склалась довкола будівництва на місці колишнього магазину «Океан».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 579