19 вересня на оглядовому майданчику Ратуші навчатимуть готувати каву по-львівськи

18:56 18 вересня 2014 р.

  • 0
Вадим Грановський

Вадим Грановський
Фото: kumpelgroup.com

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» у прес-службі міської ради, в п'ятницю, 19 вересня, о 10:00 демонструватиме пригоготування кави в джезві фіналіст чемпіонату світу Вадим Грановський.

У прес-службі міської ради повідомили в четвер «Щоденному Львову», що завтра, в п'ятницю, 19 вересня, о 10:00 на оглядовому майданчику Ратуші відбудеться майстер-клас з приготування традиційної кави по-львівськи. В повідомленні також конкретизують:

«Навчатиме готувати каву у джезві фіналіст чемпіонату світу з приготування кави та засновник концептуальної кав'ярні «Перша кава» Вадим Грановський. Майстер-клас та дегустація кави безкоштовні.

Акція відбудеться в рамках міського свята «На каву до Львова». Організатори - Клуб галицької кухні та Львівська міська рада.

Контактна особа: Михайло Лемак, виконавчий директор клубу галицької кухні, тел. (067) 394 62 28».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:24 21 лютого 2020 р.

У Брюховичах буде в бронзі Володимир Івасюк

Пам’ятник українському композитору, автору пісень Володимиру Івасюку, вже готовий. Треба лише підготувати постамент, на якому стоятиме пам’ятник. Виготовив пам’ятник львівський скульптор, брюхівчанин, депутат Брюховицької селищної ради Любомир Кукіль.

Рубрика: Культура

14:48 17 лютого 2020 р.

У центрі Львова облаштують громадський простір

У Львові тривають роботи з капітального ремонту території між вулицею Винниченка й оборонним муром ансамблю Бернардинів та облаштування там нового громадського простору.

Рубрика: Культура