18 жовтня «Форум видавців у Львові» втретє пропонуватиме пенсіонерам книги зі знижкою

16:20 16 жовтня 2014 р.


Фото: galnet.org

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, розпродаж книг для пенсіонерів відбуватиметься в суботу з 12.00 до 18.00 у «Книжковому дворику» на вулиці Винниченка, 4.

У прес-службі міської ради повідомили в четвер «Щоденному Львову», що в суботу з 12.00 до 18.00 у «Книжковому дворику» на вулиці Винниченка, 4 відбуватиметься третій розпродаж книг для пенсіонерів. У повідомленні також конкретизують:

«Акція «Третій вік: задоволення від читання» відбулась в межах 21 «Форум видавців у Львові». Зараз акцію вирішили продовжити.

Третій розпродаж книжок для пенсіонерів відбудеться в суботу, 18 жовтня, з 12.00 до 18.00 год у «Книжковому дворику» (вул. Винниченка, 4). Книжки зі знижкою 20% запропонують літнім людям львівські видавництва «Апріорі», «Тріада плюс», «Урбіно», «Піраміда», «Аверс», Видавництво Святого Володимира та «Літопис».

Додаткову знижку в розмірі 20 гривень на одну куплену книжку отримає від Громадської організації «Форум видавців» кожен пенсіонер за пред’явленням пенсійного посвідчення. «Ми сподіваємося, що ця акція допоможе покупцям літнього віку придбати книжки за доступною ціною», – зазначили організатори».

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу