18 вересня «Віртуози Львова» відкриють свій 20-й сезон

15:28 17 вересня 2014 р.

  • 0


Фото: Львівська обласна філармонія

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в обласній філармонії, концерт відбудеться у ній завтра о 19:00.

В обласній філармонії повідомили сьогодні, 17 вересня, «Щоденному Львову», що завтра, 18 вересня, свій двадцятий ювілейний сезон відкриває Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» – колектив, який за ці роки став візитівкою нашого міста та здобув визнання у багатьох країнах світу. В повідомленні також зазначено:

«Концертні проекти «Віртуозів» завжди відзначаються вишуканістю, неординарними та свіжими ідеями.  Оркестр було створено з найкращих львівських музикантів у 1994 році. 

Відтоді «Віртуози Львова» успішно концертував в Данії, Німеччині, Швейцарії, Італії, Ватикані, Чехії, Словаччині, Польщі, Бельгії, Ізраїлі, Франції, Іспанії, країнах Центральної Америки. Оркестр неодноразово отримував високу оцінку музичних критиків української та зарубіжної преси.

Разом із «Віртуозами Львова» часто виступають видатні солісти та диригенти, зокрема з Польщі, Австрії, Великої Британії, США, Німеччини, Литви, Швейцарії та інших  країн. Оркестр є ініціатором багатьох резонансних мистецьких проектів та за час свого існування записав більше 20-ти компакт-дисків. Одним з останніх проектів, започаткованих «Віртуозами Львова» є міжнародний фестиваль «Музика в старому Львові та Кракові», який відбувається та є своєрідним музичним містком між двома сусідніми країнами. 

До свого ювілейного концерту «Віртуози Львова» готуються особливо. Директор оркестру Ростислав Бурко розповів із цього приводу: «Цей концерт буде історичним, адже 20 років тому, 18 вересня 1994 року, відбулась перша репетиція першої концертної програми оркестру. А цей концертний вечір – це своєрідна ретроспектива, оскільки ми відбирали улюблені твори з репертуару оркестру, відомі хіти, які виконували із початку нашої творчої діяльності». 

У концерті також братимуть участь солісти, концертна кар'єра яких розпочалася у співпраці з оркестром. Загалом, концерт обіцяє бути не типовим, адже музиканти оркестру готують теплу та дружню атмосферу, поділяться своїми спогадами та планами.  

Оркестр «Віртуози Львова» запрошує друзів та шанувальників високої музики розділити цей історичний момент разом!  Концерт відбудеться 18 вересня о 19:00 год в Львівській філармонії (вул.Чайковського, 7)».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:24 21 лютого 2020 р.

У Брюховичах буде в бронзі Володимир Івасюк

Пам’ятник українському композитору, автору пісень Володимиру Івасюку, вже готовий. Треба лише підготувати постамент, на якому стоятиме пам’ятник. Виготовив пам’ятник львівський скульптор, брюхівчанин, депутат Брюховицької селищної ради Любомир Кукіль.

Рубрика: Культура

14:48 17 лютого 2020 р.

У центрі Львова облаштують громадський простір

У Львові тривають роботи з капітального ремонту території між вулицею Винниченка й оборонним муром ансамблю Бернардинів та облаштування там нового громадського простору.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу