18 вересня «Віртуози Львова» відкриють свій 20-й сезон

15:28 17 вересня 2014 р.


Фото: Львівська обласна філармонія

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в обласній філармонії, концерт відбудеться у ній завтра о 19:00.

В обласній філармонії повідомили сьогодні, 17 вересня, «Щоденному Львову», що завтра, 18 вересня, свій двадцятий ювілейний сезон відкриває Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» – колектив, який за ці роки став візитівкою нашого міста та здобув визнання у багатьох країнах світу. В повідомленні також зазначено:

«Концертні проекти «Віртуозів» завжди відзначаються вишуканістю, неординарними та свіжими ідеями.  Оркестр було створено з найкращих львівських музикантів у 1994 році. 

Відтоді «Віртуози Львова» успішно концертував в Данії, Німеччині, Швейцарії, Італії, Ватикані, Чехії, Словаччині, Польщі, Бельгії, Ізраїлі, Франції, Іспанії, країнах Центральної Америки. Оркестр неодноразово отримував високу оцінку музичних критиків української та зарубіжної преси.

Разом із «Віртуозами Львова» часто виступають видатні солісти та диригенти, зокрема з Польщі, Австрії, Великої Британії, США, Німеччини, Литви, Швейцарії та інших  країн. Оркестр є ініціатором багатьох резонансних мистецьких проектів та за час свого існування записав більше 20-ти компакт-дисків. Одним з останніх проектів, започаткованих «Віртуозами Львова» є міжнародний фестиваль «Музика в старому Львові та Кракові», який відбувається та є своєрідним музичним містком між двома сусідніми країнами. 

До свого ювілейного концерту «Віртуози Львова» готуються особливо. Директор оркестру Ростислав Бурко розповів із цього приводу: «Цей концерт буде історичним, адже 20 років тому, 18 вересня 1994 року, відбулась перша репетиція першої концертної програми оркестру. А цей концертний вечір – це своєрідна ретроспектива, оскільки ми відбирали улюблені твори з репертуару оркестру, відомі хіти, які виконували із початку нашої творчої діяльності». 

У концерті також братимуть участь солісти, концертна кар'єра яких розпочалася у співпраці з оркестром. Загалом, концерт обіцяє бути не типовим, адже музиканти оркестру готують теплу та дружню атмосферу, поділяться своїми спогадами та планами.  

Оркестр «Віртуози Львова» запрошує друзів та шанувальників високої музики розділити цей історичний момент разом!  Концерт відбудеться 18 вересня о 19:00 год в Львівській філармонії (вул.Чайковського, 7)».

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу