18-19 липня Львові – безкоштовний «Вікенд нового українського наївного мистецтва»

11:24 18 липня 2015 р.


Фото: afishalviv.net

На терасі Львівського палацу мистецтв та Люфта на вулиці Коперника, 17 тривають креативні вікенди «Арт Барбекю».

18 та 19 липня на терасі Палацу мистецтв відбудеться безкоштовний «Вікенд нового українського наївного мистецтва». На терасі Львівського Палацу мистецтв та Люфта на вулиці Коперника, 17 тривають креативні вікенди «Арт Барбекю». Тут поєднують творчість та мистецтво кухні. У ці вихідні, 18-19 липня, тераса Палацу мистецтв та Люфта перетвориться на динамічну виставку нового українського наївного живопису та хендмейду.

На терасі Палацу з 11:00 можна буде безкоштовно оглянути спеціальну виставку картин Тараса Кеба, Мар'яна Пирожка, Дарії Альошкіної та інших художників зі Львова, Петра Буяка з Франківська, експозицію від галереї-батярні «ПРАВДА, Б». До події долучаться цікаві та своєрідні львівські живописці, скульптори та хендмейдери, які будуть присутні на Арт Барбекю, тому кожен матиме змогу безпосередньо поспілкуватися з авторами, перейнятися атмосферою та творчим натхненням і, між іншим, придбати їхні вироби. 

У програмі події заплановані розмови про сучасне наївне мистецтво, буде створена фотозона та локація для художніх спроб усіх відвідувачів арт-тусівки. «Арт Барбекю» – літо мистецтва та смаку у Львові. Організатори зазначають, що протягом арт-вікендів на терасі Палацу мистецтв для кожного знайдеться своя «смачна» культурна програма, а додатковою насолодою для відвідувачів події стануть страви з барбекю, кава та солодощі.

Довідка

Наївне мистецтво – одна з форм примітивізму; художня стилістика, для якої характерна спрощеність, локальні, чисті кольори, відсутність повітряної перспективи та інших ознак академізму; тенденція в мистецтві, яка виникла наприкінці ХІХ-го – початку ХХ-го століття, основною ознакою якої є свідоме, навмисне спрощення художніх засобів, звертання до різноманітних форм народної селянської та дитячої творчості, архаїчного та середньовічного мистецтва. Про це повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

21:25 3 грудня 2021 р.

Львів’ян кличуть на органний фестиваль, який стартує 5 грудня

У неділю у Львівському органному залі розпочнеться ХІ Міжнародний органний фестиваль, на якому звучатиме релігійна та класична музика, а також нові твори сучасних композиторів.

Рубрика: Культура

11:51 3 грудня 2021 р.

Музичний сквер Трускавця потрапив до Національного реєстру рекордів України

У Трускавці завдяки конкурсу проєктів місцевих ініціатив створили музичний сквер як освітньо-відпочинковий простір на території позашкільного навчального закладу Трускавецької дитячої школи мистецтв ім.Р.Савицького.

Рубрика: Культура

11:30 2 грудня 2021 р.

Львівські подарунки дітям з сімей переселенців зі Сходу: біля ялинки у костелі

Львів’ян запрошують долучиться до благодійної акції з нагоди дня святого Миколая, яка відбудеться в костелі святого Антонія Падуанського (вул. Личаківська, 49).

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу