16 жовтня на благодійному концерті у Львові збиратимуть кошти на потреби військових

17:25 15 жовтня 2014 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, в четвер о 18.00 навпроти головного корпусу Національного університету імені Івана Франка розпочнеться благодійний концерт в рамках молодіжної інформаційно-просвітницької кампанії «Роби_вибори».

У прес-службі міської ради повідомили в середу «Щоденному Львову», що завтра, 16 жовтня, о 18.00 на площі навпроти головного корпусу Національного університету імені Івана Франка розпочнеться благодійний концерт в рамках молодіжної інформаційно-просвітницької кампанії «Роби_вибори». У повідомленні також конкретизують:

«У четвер ввечері біля пам’ятника Іванові Франку зі своїми хітами виступлять Скрябін, O.Torvald та Абу-Касимові капці. Їх виступ стане своєрідним закликом до молодих людей бути активними та свідомими, прийти на вибори і не марнувати свій голос.

Під час концерту буде проводитися збір коштів на потреби АТО. Таким чином, молоді львів’яни зможуть не лише гарно та з користю провести час, але й допомогти тим, хто захищає наш мир і спокій.

Концерт відбудеться в рамках громадської мобілізаційної кампанії «Роби_вибори», що має на меті донести до молодого покоління ідею важливості власного вибору та громадянської позиції кожної молодої людини. Проект – повністю аполітичний і не агітує за жодну з партій, а має на меті залучити до участі у голосуванні якомога більше молоді та сформувати нову виборчу культуру. Адже молодий виборець повинен орієнтуватись в суті й технології виборчого процесу, навчитися критично й раціонально вибирати політичні преференції.

Кампанія покликана дати відповіді на запитання: навіщо голосувати, чому кожен голос має значення і як його захистити. Організатором проекту стала ГО «Роби більше», основа якої – колишні активісти руху «Студентська координаційна рада», що був створений і активно брав участь у організації студентських протестів від початку Євромайдану.

«Роби_вибори» реалізується у трьох містах: Києві, Харкові та Львові. Кампанія передбачає різноманітні заходи: зустрічі з відомими людьми, концерти, інсталяції, а також інформування молоді про виборчий процес через соцмережі.

Так, у Львові минулого тижня біля головного корпусу ЛНУ було встановлено інсталяцію, де кожен охочий міг написати, якою він бачить Україну за 5 років. Наразі інсталяція перемістилася до головного корпусу Львівської Політехніки і аж до виборів «кочуватиме» різними локаціями Львова.

Додаткова інформація про кампанію «Роби_вибори»:

Сторінка на facebook: https://www.facebook.com/robuvuboru

Сторінка в «Вконтакті»: http://vk.com/robu_vuboru 

Instagram: http://instagram.com/roby_vybory».

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу