16 квітня на вулицях Львова – Хресна Дорога (програма, маршрут)

21:06 15 квітня 2014 р.


Фото: Прес-служба міської ради

Як повідомляє у вівторок прес-служба міської ради, організують цей захід отці-францисканці й Латинський кафедральний собор.

У Велику Середу, 16 квітня, отці-францисканці організують спільно з Латинським кафедральним собором у Львові Хресну Дорогу вулицями міста. 

Програма заходу:

18.30 – Свята Меса в Катедрі;

21.00 – завершення у Храмі Святого Антонія.

Хресна Дорога проводитиметься за маршрутом: площа Катедральна – площа Ринок – вулиця Вірменська – вулиця Федорова – вулиця Руська – вулиця Підвальна – вулиця Винниченка – вулиця Кривоноса – вулиця Лисенка – вулиця Заньковецької – вулиця Личаківська.

Вікарій парафії Святого Антонія римо-католицької церкви, о. Петро Франків, розповів:

«Ця Хресна Дорога стане ще однією нагодою для львів’ян задуматися про безмежну Божу любов, про тайну спасіння та прощення. Сподіваємося, що кожен під час такого нелегкого шляхузможе звернути свої думки до Господа, знайти у Ньому спокій і натхнення, яких нам так не вистачає щодня. Хресна Дорога – це ще один шанс висловити Ісусові вдячність за Його терпіння і муки на хресті, за Його жертву заради нас. Розмірковуючи над своїм життям, ми маємо можливість осягнути велику радість наближення світлого свята Воскресіння. Запрошуємо усіх долучатися до цієї хресної ходи, щоб сповнити свої серця милосердям та радістю».

dailylviv.com

До теми

16:23 28 листопада 2021 р.

Блогери цинічно тусували у Львові у День пам'яті жертв Голодомору

Цинічне святкування відбулося з нагоди дня народження Олександра Заліска, за акаунтом якого стежать понад мільйон користувачів мережі. Він зібрав найпопулярніших українських блогерів у Будинку вчених, що у Львові.

Рубрика: Культура

22:30 25 листопада 2021 р.

На місці центральних залізничних кас у Львові інвестору пропонують відкрити книгарню

Сесія Львівської міської ради затвердила інвестиційний проект «Створення книгарні з читацьким залом та мистецькими елементами на вул. Академіка В. Гнатюка, 20-22». Рішення підтримало 39 депутатів.

Рубрика: Культура

13:48 24 листопада 2021 р.

Чи потрібно хлопчикам гратися з ляльками?

Основними причинами короткочасного інтересу до ляльок у хлопчиків часто бувають допитливість, турбота про слабких, потреба у затишку, проживання певних життєвих ситуацій.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу