16-18 жовтня у Львівському палаці мистецтв пройде «Національне Свято Шоколаду» (оновлено: відео)

18:28 16 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У нашому місті вперше в Україні відбудеться національний чемпіонат з кондитерського мистецтва.

«16-18 жовтня, у Львівському палаці мистецтв відбудеться Національне Свято Шоколаду. Впродовж трьох днів Свята найкращі виробники шоколаду України представлять найсмачнішу свою продукцію. Крім того, кожен гість матиме змогу спробувати оригінальні шоколадні напої, придбати «шоколадні» сувеніри та взяти участь у різноманітних майстер-класах від кращих шоколатьє», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

Директор «Національного Свята Шоколаду» Андрій Сидор розповів: «Це всеукраїнська подія, яка вже дев’ять років поспіль збирає кращі солодкі бренди та виробників шоколаду ручної роботи України. Цього року хочемо вразити наших гостей створенням велетенської шоколадної скульптури».

На відвідувачів очікує традиційний «Шоколадний ярмарок», майстер-класи від професійних шоколатьє та створення шоколадних скульптур для «Шоколадного міста». Окрім цього, кожен охочий зможе на святі власноруч виготовити свою шоколадну свічку разом із майстрами Львівської свічкової мануфактури. Для маленьких відвідувачів шоколадного фестивалю працюватиме «Дитяча шоколадна країна».

Також будуть встановлені «шоколадні» мистецькі інсталяції: п’ятиметровий шоколадний млин, гігантська дев’ятиметрова шоколадна коробка цукерок. Розважатиме на святі маленьких гостей триметровий шоколадний ведмідь. 

Традиційно в рамках свята відбудеться чемпіонат кондитерів-аматорів «Домашній кондитер». До участі запрошуються усі охочі, які створять свої солодкі страви.

Цього року свято особливе тим, що компанія «Biscotti» започатковує щорічний національний чемпіонат з кондитерського мистецтва «Biscotti chef кондитер» з метою розвитку культури кондитерського мистецтва та популяризації професії кондитера в Україні. Стратегічним партнером чемпіонату виступає «DGF International Culinary Concept», а спеціальним – «DGF International Culinary School».

Чемпіонат відбудеться 17-18 жовтня у Львівському палаці мистецтв у рамках національного «Свята Шоколаду». Переможець буде нагороджений титулом «Шеф-кондитер «Biscotti «2015 року».

Офіційні правила участі в Національному чемпіонаті з кондитерського мистецтва опубліковані на сайті «www.shokolad.lviv.ua» в розділі «Chef кондитер».

У прес-службі міської ради повідомили також «Щоденному Львову»:

«16 жовтня у Палаці мистецтв змагатимуться за звання кращого кондитера-аматора. Ця подія створена для тих, хто цікавиться кондитерським мистецтвом, шукає натхнення та поштовх для розвитку. Цього року за звання кращого кондитера-аматора змагатимуться восьмеро учасників.

Член журі чемпіонату кондитерів-аматорів Євген Сушко розповів: «Учасники чемпіонату будуть презентувати заздалегідь приготований десерт, обов’язковою складовою якого є шоколад. Чемпіонат кондитерів-аматорів проводиться з метою популяризації кондитерського мистецтва в Україні, створення платформи для обміну досвідом та знаннями, розвитку та експериментів». 

Особливим заходом «Національного Свята Шоколаду» буде національний чемпіонат з кондитерського мистецтва «Biscotti chef кондитер», який започаткувала компанія «Biscotti». Маркетинг-директор кондитерської компанії «Biscotti» Наталія Іващук повідомила: «Метою проекту є розвиток культури кондитерського мистецтва та популяризації професії кондитера в Україні.  Чемпіонат відбувається за жорсткими європейськими правилами. Тож наші учасники можуть сміло претендувати на участь у світових кондитерських чемпіонатах».

Солодкі змагання професіоналів відбудуться 17-18 жовтня у Палаці мистецтв на головній сцені Свята. Переможець буде нагороджений титулом «Шеф-кондитер «Biscotti» 2015 року».

Цьогоріч на «Національному Святі Шоколаду» буде задіяна соціальна складова. Відтак, гривня із кожного вхідного квитка на фестиваль буде скерована на оснащення кардіологічного профілю педіатричного відділення ЛОДКЛ Охмадит. Вартість квитка – 25 гривень.

На відвідувачів свята також очікує традиційний «Шоколадний ярмарок», майстер-класи від професійних шоколатьє та створення шоколадних скульптур для «Шоколадного міста». Окрім цього, кожен охочий зможе власноруч виготовити свою шоколадну свічку разом із майстрами Львівської свічкової мануфактури.

Для маленьких відвідувачів шоколадного фестивалю працюватиме «Дитяча шоколадна країна». Також буде встановлено «шоколадні» мистецькі інсталяції: п’ятиметровий шоколадний млин, гігантська дев’ятиметрова шоколадна коробка цукерок. Розважатиме на Святі маленьких гостей триметровий шоколадний ведмідь. Приємний сюрприз для усіх відвідувачів «Національного Свята Шоколаду» – купуй квиток – отримай какао в подарунок». 

У прес-службі міської ради повідомили також «Щоденному Львову»: «Кожен учасник протягом двох днів Національного чемпіонату з кондитерського мистецтва повинен приготувати шоколадну скульптуру, торт (антреме) з двома видами начинок та смаків і один різновид цукерок. Обов’язковою є презентація готових кондитерських виробів. Оцінювати майстерність восьми учасників буде журі чемпіонату, до складу якого увійдуть високопрофесійні шеф-кондитери французької кулінарної школи «DGF International Culinary School», спеціально запрошений французький шеф світового рівня та найкращі українські експерти. Переможець буде нагороджений титулом «Шеф-кондитер «Biscotti» 2015 року». 

У прес-службі міської ради повідомили також «Щоденному Львову»: «16 жовтня о 14.00 у Львівському палаці мистецтв із створення фестивальної скульптури стартує Національне Свято Шоколаду. Львівські скульптори створюватимуть впродовж свята на очах у відвідувачів фестивальну скульптуру із брили шоколаду. Що саме створять шоколадні майстри – залишиться загадкою до завершення свята». 

dailylviv.com

До теми

22:02 29 вересня 2020 р.

Львівський художник закликав не перетворювати туризм на сферу готелів і дешевого пива

Тільки тоді Львів буде по-справжньому привабливим для туристів, коли, окрім добрих харчів і комфортних готелів, ми запропонуємо їм цікаві культурні заклади.

Рубрика: Культура

13:26 29 вересня 2020 р.

Львівській національній філармонії присвоїли ім'я відомого композитора

Сьогодні, 29 вересня, Львівська обласна рада проголосувала за присвоєння імені Мирослава Скорика комунальному закладу Львівської обласної ради «Львівська національна філармонія".

Рубрика: Культура

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу