16-17 липня у Митрополичих садах у Львові відбудеться благодійний вечір (програма)

12:00 11 липня 2016 р.


Фото: зі сторінки «Ніч у Львові» в інтернет-мережі «Facebook»

На площі Святого Юра пройде музично-поетичний вечір «Просто неба».

«16 та 17 липня, в рамках фестивалю «Ніч у Львові» у Митрополичих садах на площі Святого Юра, 5 відбуватиметься благодійний захід», – повідомили в понеділок у прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Організатор заходу – БО «Фундація Духовного Відродження» ЛА УГКЦ. Залучені кошти будуть спрямовані на розвиток соціальних проектів Церкви. У програмі – музично-поетичний вечір, вистава та акустичний музичний реп вечір. Організатор зазначив також:

«Ніч у Львові» – унікальна нагода в незвичний спосіб відвідати те, що зазвичай ми можемо відвідати здебільшого кожного дня. Ніч у Львові тебе спонукає в позаробочий час піти і побачити красу міста, здобути щось нове для себе.

Для мене це свято спілкування. Чому Митрополичі сади церква відкриває і надає таку можливість відвідати їх? Бо Церква це є місце зустрічі. Також для того, щоб показати на скільки церква є близько до людей, заповнити цю місцину якісною пропозицією, а найголовніше, виходячи з завдання фундації залучити благодійно кошти, які люди будуть складати через квитки і завдяки тим коштам підтримати проекти соціального служіння Церкви».

Програма заходу:

16 липня з 20:00 – 22:00 – музично-поетичний вечір «Просто неба» в рамках літературного проекту «Книжкова шафа».

16 липня з 22:00 до 23:00 – вистава «Зачарована Десна» за однойменним твором Олександра Довженка (творча робота студентів акторів першогого курсу факультету культури та мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка, 

17 липня з 21:00 до 22:00 – акустичний музичний реп вечір.

dailylviv.com

До теми

18:27 24 листопада 2020 р.

Визначено лавреатів обласної премії з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості

На Львівщині обрали найкращі твори та роботи з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості. Обласна премія в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури є найвищою премією у Львівській області, найбільш престижною творчою відзнакою за вагомий внесок в українську культуру.

Рубрика: Культура

19:24 9 листопада 2020 р.

За п’ять років можемо її не впізнати: львівський мовознавець розповів, що засмічує українську мову

23 роки поспіль 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Львівський мовознавець, дослідник Тарас Береза розповів про тенденції у мовному середовищі Львівщини та порадив, що читати, аби плекати власну українську.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу