16-17 липня у Митрополичих садах у Львові відбудеться благодійний вечір (програма)

12:00 11 липня 2016 р.


Фото: зі сторінки «Ніч у Львові» в інтернет-мережі «Facebook»

На площі Святого Юра пройде музично-поетичний вечір «Просто неба».

«16 та 17 липня, в рамках фестивалю «Ніч у Львові» у Митрополичих садах на площі Святого Юра, 5 відбуватиметься благодійний захід», – повідомили в понеділок у прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Організатор заходу – БО «Фундація Духовного Відродження» ЛА УГКЦ. Залучені кошти будуть спрямовані на розвиток соціальних проектів Церкви. У програмі – музично-поетичний вечір, вистава та акустичний музичний реп вечір. Організатор зазначив також:

«Ніч у Львові» – унікальна нагода в незвичний спосіб відвідати те, що зазвичай ми можемо відвідати здебільшого кожного дня. Ніч у Львові тебе спонукає в позаробочий час піти і побачити красу міста, здобути щось нове для себе.

Для мене це свято спілкування. Чому Митрополичі сади церква відкриває і надає таку можливість відвідати їх? Бо Церква це є місце зустрічі. Також для того, щоб показати на скільки церква є близько до людей, заповнити цю місцину якісною пропозицією, а найголовніше, виходячи з завдання фундації залучити благодійно кошти, які люди будуть складати через квитки і завдяки тим коштам підтримати проекти соціального служіння Церкви».

Програма заходу:

16 липня з 20:00 – 22:00 – музично-поетичний вечір «Просто неба» в рамках літературного проекту «Книжкова шафа».

16 липня з 22:00 до 23:00 – вистава «Зачарована Десна» за однойменним твором Олександра Довженка (творча робота студентів акторів першогого курсу факультету культури та мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка, 

17 липня з 21:00 до 22:00 – акустичний музичний реп вечір.

dailylviv.com

До теми

19:01 27 червня 2022 р.

10-річний херсонець організував співочий тур Яворівським районом і зібрав 40 тис грн для ЗСУ

Сьогодні, начальник Яворівської РВА Ярослав Коминський нагородив юного співака з Херсонщини - Зарічного Максимка Сергійовича, який організовує благодійні концерти у Яворівському районі на підтримку Збройних сил України.

Рубрика: Культура

17:40 24 червня 2022 р.

Львівські митці у Нью-Йорку на Манхеттені показали новий вид мистецтва

Львівські митці Олег та Олександр Денисенки через свою творчість закликають світ звернути увагу на війну в Україні. Вони представили на міжнародній арені новий вид мистецтва – гесографію. Це інноваційне поєднання прийомів скульптури, гравюри та живопису. Виставку уже представили у Нью-Йорку на Манхеттені.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу