15 липня у Львові вперше звучатиме просто неба орган (+відео)

17:00 7 липня 2016 р.

  • 0


Фото: 032.ua

З 15 до 17 липня триватиме 11-й традиційний промоційно-туристичний проект «Ніч у Львові».

«Під час проекту «Ніч у Львові» вперше на Ринку звучатиме просто неба орган», – повідомили сьогодні, 7 липня, в прес-службі міськради., де також поінформували:

«З 15 до 17 липня у Львові проходитиме 11-й традиційний промоційно-туристичний проект «Ніч у Львові». Вперше звучатиме на Ринку орган просто неба.

Уерівник відділу промоції міста Марта Іванишин повідомила: «На «Ніч у Львові» працюватимуть храми міста, ресторани різні заклади і вулиці міста також будуть наповнені вуличними екскурсіями. З досвіду можемо сказати, минулого року влітку «Ніч у Львові» відвідало в межах 20 тисяч осіб впроодовжтрьох ночей. Цього року ми сподіваємося, що відвідає фестиваль близько 30 тисяч відвідувачів. Також зазначимо, що в листопаді «Ніч у Львові» не буде проходити».

Цьогоріч активну участь в проекті «Ніч у Львові» візьмуть львівські музеї. Зокрема, відбудеться тематична екскурсія «Потаємні куточки львівської вілли Грушевських» у Державному меморіальному музеї Михайла Грушевського на вулиці Івана Франка, 154.

Своєю чергою, «Вечір в романтичному стилі» у музеї Соломії Крушельницької пройде на вулиці Крушельницької, 23. У концерті візьмуть участь Лілія Коструби (сопрано), Ірини Жовтолист (сопрано), Лілія Вікарук (сопрано), Олена Бондарець (партія фортепіано), Ірини Войтович(скрипка), Василь Іванишин (віолончель), Орест Коструба (партія фортепіано), Лілія Винницької (ведуча).

Екскурсія підземеллями Домініканського монастиря «В гостях у князя Лева» відбудеться у Музеї історії релігії на площі Музейній, 1. «Ніч джазу» у виконанні бандуристок «Чарівні струни» пройде у Музеї зброї «Арсенал» на вулиці Підвальній, 5.

Нічні екскурсії Личаківським цвинтарем, Музей «Личаківський цвинтар» відбудуться на вулиці Пекарській, 95. Тематична екскурсія «Потаємні куточки львівської вілли Грушевських» пройде у меморіальному музеї Михайла Грушевського на вулиці Івана Франка, 154.

Вітражні майстер-класи у Музеї скла відбудеться на площі Ринок, 2. Натомість екскурсія садибою Івана Франка – у Меморіальному музеї імені Івана Франка на вулиці Івана Франка, 150/152.

Майстер-клас для дітей та дорослих з виготовлення власної грошової купюри за взірцями української валюти початку ХХ століття (поєднання естампної графіки та авторського стилю) відбудеться в Національному меморіальному музеї імені Андрея Шептицького на вулиці Драгоманова, 42.

Нагадаємо, у п’ятницю, 15 липня, о 19:00 на площі Ринок, 1 (перед входом в міську Ратушу) відбудеться відкриття XI Фестивалю «Ніч у Львові». Органістка Аурора Баль та камерний оркестр «Collegium Musicum» під керівництвом Івана Остаповича, відкриватимуть цьогоріч XI Фестиваль «Ніч у Львові».

Директор оркестру «Collegium Musicum» Тарас Демко зазначив: «Орган, який звучатиме на Ринку – це дігітальна копія повнофункціонального барокового органу. Автентичне відтворення оригінального звучання завдяки новітнім аудіо технологіям».

А закриється 11-та «Ніч у Львові» проектом «Тіні забутих предків. Виставка», в рамках якого відбудеться кураторська екскурсія Павла Гудімова у Львівському палаці мистецтв 17 липня о 22:30. Детальна програма за посиланням: http://lviv.travel/ua/index/what_to_do/events/~4240/nich-u-lvovi/2016-07-15».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:33 20 травня 2020 р.

Лише у серпні-вересні Львів дозволить події до 100 осіб. Але - на відкритому просторі

Львівська міська рада напрацювала шість етапів відновлення проведення подій у нашому місті та окремий протокол, якого мають дотримуватись всі організатори заходів.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу