14 парафій МП на Львівщині вже перейшли до ПЦУ

13:15 4 лютого 2019 р.

Збори релігійної громади УПЦ МП у селі Грозьово в Старосамбірському районі

Збори релігійної громади УПЦ МП у селі Грозьово в Старосамбірському районі
Фото: risu.org.ua

У неділю відбулися загальні парафіяльні збори релігійної громади УПЦ МП у селі Грозьово в Старосамбірському районі Львівщини.

Про це, як повідомили в понеділок, 4 лютого, на порталі «РІСУ – Релігійно-інформаційна служба України, розповів депутат Старосамбірської районної ради Іван Пикус. За його словами, 264 жителі села Грозьово висловилися під час зборів за перехід парафії храму Богоявлення Господнього до складу Православної церкви України.

«Громада зібралась у народному домі і проголосувала за перехід. Священика, отця Василя, не було на зборах, бо він якраз служив літургію у сусідньому селі – в Дністрику, – повідомив Іван Пикус. – Але мені відомо, що він ніби підтримав рішення громади»
Відтак, парафія Грозьово стала першою громадою у Старосамбірському районі, яка вирішила перейти до ПЦУ. Окрім цієї парафії, на території району є ще дві громади УПЦ МП – у селах Торчиновичі та Дністрик.

Разом із парафією у селі Грозьово на Львівщині перейшли до ПЦУ вже 14 громад УПЦ (МП) зі 60-ти зареєстрованих. Першою рішення перейти від УПЦ МП до ПЦУ прийняли громада найбільшого храму УПЦ МП на Львівщині – церкви Петра і Павла у Жовкві.

На Сокальщині перейшли усі дев’ять громад зі своїми храмами перейшли до ПЦУ. Загалом в Україні понад 200 громад УПЦ (МП) вирішили стати частиною Православної Церкви України.

dailylviv.com

До теми

22:30 25 листопада 2021 р.

На місці центральних залізничних кас у Львові інвестору пропонують відкрити книгарню

Сесія Львівської міської ради затвердила інвестиційний проект «Створення книгарні з читацьким залом та мистецькими елементами на вул. Академіка В. Гнатюка, 20-22». Рішення підтримало 39 депутатів.

Рубрика: Культура

13:48 24 листопада 2021 р.

Чи потрібно хлопчикам гратися з ляльками?

Основними причинами короткочасного інтересу до ляльок у хлопчиків часто бувають допитливість, турбота про слабких, потреба у затишку, проживання певних життєвих ситуацій.

Рубрика: Культура

13:46 23 листопада 2021 р.

Як правильно вибрати картини для дитячої кімнати

З самого народження батьки намагаються оточити свою дитину виключно корисними речами. При цьому сила сприйняття дитини безпосередньо залежить від її віку. При облаштуванні кімнати варто спиратися на захоплення малюка та підкреслювати їх дрібницями. Гарним доповненням до інтер'єру стануть картини. А ми розповімо, як вибрати їх для дитячої кімнати.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу