13 липня у Львівській академії мистецтв відкриють виставку кращих дипломних робіт

18:00 8 липня 2016 р.

  • 0


Фото: lnam.edu.ua

Експозиція в галереї ЛНАМ триватиме до 15 серпня.

«Галерея Львівської національної академії мистецтв пропонує відвідати виставку, яка репрезентує кращі дипломні роботи випускників художніх факультетів ОКР «Бакалавр» 2016 року. Експозиція триватиме з 13 липня до 15 серпня», – повідомили сьогодні, 8 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«З 13 липня в рамках вступної кампанії 2016 року в галереї Львівської національної академії мистецтв (ЛНАМ) буде представлено експозицію з дипломних проектів різних кафедр, відзначених як найкращі в межах цьогорічного випуску освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр». Виставка демонструє результати творчих пошуків та експериментів молодого покоління митців в царині художнього скла, кераміки, металу, текстилю, дерева, графічного дизайну,  дизайну інтер’єрів та костюма, сакрального мистецтва, монументального живопису та скульптури, а також засвідчує про присутність у ЛНАМ не лише традиційних, а й інноваційних практик, які часто перебувають на межі декоративно-прикладного, образотворчого мистецтва та дизайну. Презентовано широкий діапазон художніх форм, тем, ідей, технік та жанрів, спільною рисою яких є високий фаховий рівень, здобутий під час навчання в одному із провідних мистецьких ВНЗ України.

Нагадуємо, що  з 20 по 30 червня у Львівській національній академії мистецтв відбулись захисти дипломних робіт випускників ОКР «Бакалавр». Свої творчі та наукові роботи представили понад 160 випускників. Цьогорічні захисти відзначились новими, неординарними та сміливими творчими експериментами молодого покоління художників  у різних мистецьких жанрах».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу