13 квітня у Львові – «День велосипедом на роботу»

20:30 12 квітня 2018 р.

  • 0
  • 942


Фото: city-adm.lviv.ua

На площі Ринок буде організовано велосніданок.

У прес-службі Львівської міськради повідомили четвер: «Завтра, 13 квітня, у Львові відбудеться уже традиційний весняний «День велосипедом на роботу», який ознаменує також початок активного велосезону. Завтра мешканців Львова закликають їхати велосипедом на роботу, навчання чи по інших справах, щоб продемонструвати переваги велосипеда для пересування по місту, стимулювати роботодавців створювати кращі умови для працівників, які хочуть їздити на велосипеді».

«Традиційно на день велосипедом на роботу буде організовано велосніданок, який триватиме з 8:00 до 9:00 на площі Ринок біля фонтану Нептуна. Для велосипедистів буде частування гарячими напоями, а також усіх присутніх закликають привозити частування з собою. Організатор акції – ГО «Львівська асоціація велосипедистів». Партнер – громадський велопрокат «Nextbike Україна», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:30 14 листопада 2018 р.

Вселенський патріарх запевнив, що надасть автокефалію Українській церкві

Вселенський патріарх Варфоломій звернувся до українців у річницю Голодомору й розповів про те, чому він прийняли рішення надати автокефалію Українській православній церкві.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 369