120-й сезон у Львівській опері розпочнеться тижнем української музики

14:15 14 серпня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Львівська національна опера принагідно до Дня Незалежності України розпочне 120-й театральний сезон із тижня української музики.

Про це повідомили в середу, 14 серпня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «16-25 серпня львів’яни та гості міста зможуть насолоджуватися класикою українського оперного мистецтва, а також творами легендарних митців сучасності».

«Тиждень української музики розпочнеться в п’ятницю 16 серпня, оперою «Мойсей» Мирослава Скорика. В суботу, 17 серпня у Львові покажуть опер «Наталка-Полтавка» Миколи Лисенка, в неділю, 18 серпня, – балет «Лілея» Костянтина Данькевича та опера «Запорожець за Дунаєм» Семена Гулака-Артемовського, в четвер, 22 серпня, й в п’ятницю, 23 серпня – феєрію «Коли цвіте папороть» Євгена Станковича, а в неділю, 25 серпня – балет «Лілея» Костянтина Данькевича», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

18:27 24 листопада 2020 р.

Визначено лавреатів обласної премії з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості

На Львівщині обрали найкращі твори та роботи з літературознавства, образотворчого мистецтва, журналістики, музичного мистецтва, дизайну та народної творчості. Обласна премія в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури є найвищою премією у Львівській області, найбільш престижною творчою відзнакою за вагомий внесок в українську культуру.

Рубрика: Культура

19:24 9 листопада 2020 р.

За п’ять років можемо її не впізнати: львівський мовознавець розповів, що засмічує українську мову

23 роки поспіль 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Львівський мовознавець, дослідник Тарас Береза розповів про тенденції у мовному середовищі Львівщини та порадив, що читати, аби плекати власну українську.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу