120-й сезон у Львівській опері розпочнеться тижнем української музики

14:15 14 серпня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Львівська національна опера принагідно до Дня Незалежності України розпочне 120-й театральний сезон із тижня української музики.

Про це повідомили в середу, 14 серпня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «16-25 серпня львів’яни та гості міста зможуть насолоджуватися класикою українського оперного мистецтва, а також творами легендарних митців сучасності».

«Тиждень української музики розпочнеться в п’ятницю 16 серпня, оперою «Мойсей» Мирослава Скорика. В суботу, 17 серпня у Львові покажуть опер «Наталка-Полтавка» Миколи Лисенка, в неділю, 18 серпня, – балет «Лілея» Костянтина Данькевича та опера «Запорожець за Дунаєм» Семена Гулака-Артемовського, в четвер, 22 серпня, й в п’ятницю, 23 серпня – феєрію «Коли цвіте папороть» Євгена Станковича, а в неділю, 25 серпня – балет «Лілея» Костянтина Данькевича», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:24 21 лютого 2020 р.

У Брюховичах буде в бронзі Володимир Івасюк

Пам’ятник українському композитору, автору пісень Володимиру Івасюку, вже готовий. Треба лише підготувати постамент, на якому стоятиме пам’ятник. Виготовив пам’ятник львівський скульптор, брюхівчанин, депутат Брюховицької селищної ради Любомир Кукіль.

Рубрика: Культура

14:48 17 лютого 2020 р.

У центрі Львова облаштують громадський простір

У Львові тривають роботи з капітального ремонту території між вулицею Винниченка й оборонним муром ансамблю Бернардинів та облаштування там нового громадського простору.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу