12 грудня у Львові відкриють Всеукраїнську виставку «Просто небилиці»

10:58 12 грудня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

До участі в проекті конкурсу образотворчого та декоративного мистецтва зареєстровано 778 робіт з 20 областей України.

«12 грудня о 14.00 у Львівському палаці мистецтв відбудеться відкриття виставки Всеукраїнського проекту «Конкурс образотворчого та декоративного мистецтва «просто небилиці», де вона знаходитиметься до 27 грудня 2015 року», – повідомили сьогодні, 12 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Упродовж лютого 2016 року виставка презентуватиметься у Києві, в березні – у Дніпропетровську, в квітні – у Житомирі. У липні 2016 року «Просто небилиці» гостюватимуть у Варшаві, далі помандрують іншими виставковими залами Європи.

В Україні проект ініційований «International Association Culture and Art» 2011 року. Координатором проекту є Львівський обласний благодійний фонд «Торба», а його організатором – ГО «Центр Культурно-Мистецьких Ініціатив».

До участі у Всеукраїнському проекті «Конкурс образотворчого та декоративного мистецтва «Просто небилиці» 2015 року подано понад 825 робіт, зареєстровано до участі 778 робіт з 20 областей України. Дякуючи намаганням партнерів проекту, «Просто небилиці» вже презентувались у Львові, Києві, Дніпропетровську (Україна), Варшаві (Польща), Цугу (Швейцарія) та інших містах Європи. На сьогодні експозиції оглянули тисячі осіб. 

За словами організаторів, впродовж діяльності проекту вдалось уможливити участь не одного десятка дітей, які мешкають у сирітських будинках Львівської області. За отримані від добродіїв кошти, дітям, що перебували у цих будинках, було придбано художній реманент, канцтовари і солодощі.

У часі тривання проекту команда оргкомітету завітала до сирітських будинків, провела майстер-класи з живопису та графіки і допомогла подати їх роботи до участі у конкурсі. Цього року 42 юних творці позбавлених батьківської опіки задіяні у проекті.

25 листопада 2015 року закінчились перегляди робіт усіма членами цьогорічної кваліфікаційної комісії (журі). Наступних 10 днів результати оцінювань міжнародного журі опрацьовуватиме протокольна комісія. 

Уже традиційно до складу цьогорічного журі увійшли дев’ять фахівців з образотворчого та декоративного мистецтва із України, Польщі, Словаччини та Італії: кандидат мистецтвознавства, доцент, завідувач кафедри книжкової графіки та дизайну друкованої продукції Української Академії Друкарства у Львові Володимир Стасенко, завідувач науково-дослідним реставраційним відділом у Львівській національний галереї імені Бориса Возницького Роксолана Мокрій, головний художник ТДВ «Львівський МАЯК», член Спілки дизайнерів України Оксана Ганець, ректор Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука Оксана Полтавець-Гуйда, художниця, завідувач відділу народного мистецтва СКМ (Крим Україна) Віра Ясинівська, художниця, спеціаліст з сучасного мистецтва, Реджо-нель-Емілія (Італія) Кьяра Кароліна Донеллі, доктор, професор, декан відділу графіки Академії мистецтв у Варшаві Яцек Сташевскі, доктор мистецтвознавства, професор, живописець, директор Інституту живопису та мистецької освіти педагогічного університету імені КЕН у Кракові Пйотр Ярґуш, кандидат мистецтвознавства, художник, викладач живопису, директор школи мистецтв в Міхаловцах (Словаччина) Мірослав Каповчак,. Усі учасники, члени журі, гості та дипломатичні представники (партнери) запрошені до участі в урочистій церемонії, яка, як звикло, відбудеться у часі кульмінації проекту.

Оргкомітет Всеукраїнського проекту «Просто небилиці» висловлює свою глибоку вдячність усім, хто самовіддано і безкорисливо допомагає успішно його реалізовувати: компанії «Універсальна склонарізка», «FashionStudioAndriySendetskyy», готелю «Рудольфо», ресторану «Смаколик»,  кондитерській компанії «ЖЛ», видавництву «Апріорі», компанії «ZIK» і іншим  добродіям, які висвітлюватимуться на сторінках каталогу з кращими роботами проекту, сайтах офіційних партнерів, запрошеннях, афішах, банерах і листівках. Партнери проекту в Україні: Виставковий центр «Львівський палац мистецтв», Львівська національна галерея мистецтв імені Бориса Возницького, Мистецький центр «Український фонд культури» у Києві, Галерея-книгарня «Чорна ящірка» у Дніпропетровську. Львівський театр «Спірограф».

Програма та актуальна інформація стосовно Проекту на офіційних сайтах координатора Проекту www.lvivtorba.com та організатора Проекту www.artcenter.org.ua».

dailylviv.com

До теми

13:56 12 жовтня 2020 р.

Парастас, чин похорону: у Львові повідомили, як прощатимуться з Миколою Петренком

Львів сумує з приводу смерті Миколи Петренка — українського поета, драматурга і публіциста. Сьогодні увечері відбудеться парастас, завтра відомого поета поховають на Личаківському кладовищі.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу