11 грудня урочисто завершиться концертом конкурс «Львів: з минулого у прийдешнє»

10:19 11 грудня 2015 р.


Фото: wikipedia.org

У Палаці культури імені Гната Хоткевича отримають нагороди перемлжці у шести номінаціях.

11 грудня, о 15.00 у приміщенні міського Палацу культури імені Гната Хоткевича відбудеться урочистий підсумковий концерт переможців Міського молодіжного конкурсу «Львів: з минулого в прийдешнє», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Конкурс проводив ЛМГО «Союз Українок» з метою пошуку і підтримки творчої та обдарованої молоді, ініціювання популяризації традицій, історії і культурної спадщини Львова як багатонаціонального міста із цікавим минулим, непересічним сьогоденням і багатообіцяючим прийдешнім. Реалізація проекту здійснюється за підтримки Львівської міської ради. 

У конкурсі беруть участь учні та студенти навчальних закладів міста Львова віком 12-22 роки. Учасники поділені на три вікові групи: перша – до 14-ти років, друга – до 17-ти років; група – до 22-ти років.  Конкурс проводився у шести номінаціях: «З’явилось у Львові вперше» (новела, есе, шкіц); «Інтерв’ю з непересічною людиною» (інтерв’ю); «Знамениті родини Львова» (презентація); «Що б я зробив у місті, якби міг...» (перелік пропозицій); «Пісня про Львів»;  «Львів моїми очима» (малюнок)». 

dailylviv.com

До теми

14:02 27 жовтня 2020 р.

Ремонт будинків культури, фестивалі: у Львові розповіли про викривлені підходи до розвитку культури в ОТГ

Культурне життя – це не лише залучення людей до розважальних заходів, а насамперед - створення умов для кожного мешканця реалізувати свій творчий потенціал. На жаль, у більшості громад цього не розуміють і працюють саме так.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу