10-11 жовтня Львівську дорогу святого Якова поєднають з Підкарпатською | Новини Львова

10-11 жовтня Львівську дорогу святого Якова поєднають з Підкарпатською

09:30 10 жовтня 2015 р.

  • 0


Фото: dyvys.info

У суботу відбудеться паломництво IV етапом Львівської Дороги святого Якова.

«Львівське Братство святого Якова та Капітула Братства святого Якова при Санктуарію Гробу Божого в Пшеворську запрошують 10-11 жовтня 2015 року на українсько-польське паломництво Львівською та Підкарпатською Дорогами святого Якова Vіа Regia. У суботу, 10 жовтня, відбудеться паломництво IV етапом Львівської Дороги святого Якова» – повідомили сьогодні, 10 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

Шлях пролягатиме через Мостиська – Тщанець – Баличі – Хатки – Шегині, а далі кордонний перехід Шегині-Медика. Розпочнеться пілігримка зі спільної молитви та благословення у храмі міста Мостиська

 Шлях вітальним словом розпочнуть ініціатори створення «Львівської Дороги святого Якова» Тарас Завадовський, Ореста Бордун та представники «Підкарпатської Дороги святого Якова» Лукаш Мруз і Яцек Голуб. Тарас Завадовський розповів: «Під час паломництва «Львівською Дорогою святого Якова» селами Мостиського району будемо відвідувати храми, де за традицією шукатимемо зображення нашого патрона – святого апостола Якова».

На кордоні між Україною та Польщею відбудеться урочисте з’єднання Львівської та Підкарпатської Доріг, що, своєю чергою, засвідчуватиме про неперервний паломницький Шлях, який пролягатиме із Львова до Сантьяго де Компостелла. Наступного дня паломники переїдуть до Перемишля, де на спільному засіданні підіб’ють підсумки співпраці та виконаної роботи за минулий рік, а також обговорять пропозиції та перспективи вдосконалення співпраці на 2016 рік. Відрізок «Львівської Дороги святого Якова» (від Львова до Шегині) є повністю промаркований та може використовуватись паломниками із будь-якої країни християнського світу».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:40 5 липня 2020 р.

На найдавнішому експонаті у музеї під відкритим небом замінять 50 тис ґонт

У Музеї народної архітектури і побуту ім. К. Шептицького розпочались реставраційні роботи із заміни ґонти на храмі Премудрості Божої. Підготовка до цих робіт тривала декілька років, а вже за кілька місяців церква буде мати оновлений вигляд.

Рубрика: Культура

23:22 3 липня 2020 р.

Яворівська забавка та яворівський пиріг до кінця року можуть потрапити до реєстру нематеріальної культурної спадщини України та ЮНЕСКО

Львівська ОДА ініціювала присвоєння статусу нематеріальної культурної спадщини яворівській забавці та яворівському пирогу.

Рубрика: Культура

19:17 3 липня 2020 р.

Міський голова Львова порушив масковий режим і може бути оштрафований

Це сталося під час зустрічі міського голови Львова Андрія Садового у Ратуші зі знімальною групою фільму за романом Кузьми Скрябіна «Я, „Побєда“ і Берлін» (на світлині).

Рубрика: Культура

09:59 3 липня 2020 р.

Львівський художник Турецький у Нью-Йорку продовжив справу Пікассо і Сезана

Роботу львівського художника Івана Турецького «Фрагменти II (Італійський щоденник)»/ «Fragments II (Italian Diary)» продали за ціною $21 250 на аукціоні Sotheby’s у Нью-Йорку в секторі «Світовий кубізм і його продовження».

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу