10-11 жовтня Львівську дорогу святого Якова поєднають з Підкарпатською

09:30 10 жовтня 2015 р.


Фото: dyvys.info

У суботу відбудеться паломництво IV етапом Львівської Дороги святого Якова.

«Львівське Братство святого Якова та Капітула Братства святого Якова при Санктуарію Гробу Божого в Пшеворську запрошують 10-11 жовтня 2015 року на українсько-польське паломництво Львівською та Підкарпатською Дорогами святого Якова Vіа Regia. У суботу, 10 жовтня, відбудеться паломництво IV етапом Львівської Дороги святого Якова» – повідомили сьогодні, 10 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

Шлях пролягатиме через Мостиська – Тщанець – Баличі – Хатки – Шегині, а далі кордонний перехід Шегині-Медика. Розпочнеться пілігримка зі спільної молитви та благословення у храмі міста Мостиська

 Шлях вітальним словом розпочнуть ініціатори створення «Львівської Дороги святого Якова» Тарас Завадовський, Ореста Бордун та представники «Підкарпатської Дороги святого Якова» Лукаш Мруз і Яцек Голуб. Тарас Завадовський розповів: «Під час паломництва «Львівською Дорогою святого Якова» селами Мостиського району будемо відвідувати храми, де за традицією шукатимемо зображення нашого патрона – святого апостола Якова».

На кордоні між Україною та Польщею відбудеться урочисте з’єднання Львівської та Підкарпатської Доріг, що, своєю чергою, засвідчуватиме про неперервний паломницький Шлях, який пролягатиме із Львова до Сантьяго де Компостелла. Наступного дня паломники переїдуть до Перемишля, де на спільному засіданні підіб’ють підсумки співпраці та виконаної роботи за минулий рік, а також обговорять пропозиції та перспективи вдосконалення співпраці на 2016 рік. Відрізок «Львівської Дороги святого Якова» (від Львова до Шегині) є повністю промаркований та може використовуватись паломниками із будь-якої країни християнського світу».

dailylviv.com

До теми

18:23 2 березня 2021 р.

У Львові директора Музею народної архітектури і побуту оберуть на конкурсі

Керівник Музею народної архітектури і побуту у Львові імені К. Шептицького Роман Назаровець прийняв рішення перейти на інше місце праці. Виконувачем обов’язків керівника музею буде заступник директора Сергій Ципишев.

Рубрика: Культура

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу