Злочинець з Південного Кавказу хотів створити банду в західній Україні для грабунків

21:46 18 листопада 2022 р.

Фото до новини

СБУ затримала у Тернополі іноземця, який перебував у розшуку Інтерполу за вчинення тяжких злочинів.

Про це повідомляє СБУ, пише Dailylviv.comУ результаті спецоперації в Тернополі затримано іноземця, який перебував у розшуку Інтерполу за вчинення тяжких злочинів.

Затриманим виявився учасник міжнародного злочинного угруповання з Південного Кавказу. Зловмисники спеціалізувалися на розбійних нападах, що вчиняли з особливою жорстокістю.

Співробітники СБУ отримали інформацію про те, що один з учасників банди приховано прибув до нашої держави, де сподівався переховуватись від правосуддя.

Крім того, зловмисник намагався створити на заході України власне кримінальне угруповання для здійснення «нальотів» на оселі та бізнес місцевих жителів.

Таким чином він планував поширити свій злочинний вплив на території регіону і «піднятись у статусі» злочинної ієрархії.

Такі дії могли призвести до загострення криміногенної обстановки і розхитування суспільно-політичної ситуації в західних областях.

Однак співробітники Служби безпеки запобігли реалізації злочинних намірів. Вони встановили місцеперебування кримінальника і затримали його.

Наразі вирішується питання щодо застосування до нього екстрадиційного арешту. Також перевіряється можлива причетність затриманого до скоєння тяжких злочинів на території України.

Заходи з викриття іноземного злочинця проводили оперативники СБУ Тернопільської області спільно з Державною міграційною службою.

СБУ заблокувала масштабне онлайн-казино росіян, яке перерахувало в рф майже 3 млрд грн

На заході України викрито нелегальну тютюнову фабрику, яку посилено охороняли

У Львові виявили мотоцикл, який розшуковував Інтерпол

У Львові схопили розшукуваного Інтерполом громадянина Швеції

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини