Заступник голови Львівської облради звернувся з листом до СБУ

15:55 15 листопада 2016 р.

Володимир Гірняк попросив дати правову оцінку антиукраїнському змісту газети «Русский весник».

У прес-службі Львівської обласної ради повідомили сьогодні, 15 листопада, що заступник її голови Володимир Гірняк звернувся з листом до СБУ у Львівській області, в якому розповів: «При проведенні обстеження приміщення комісією управління майном спільної власності Львівської обласної ради була виявлена газета «Русский весник». Спрямованість і зміст текстів стурбувала громадськість Львівщини. Львівська обласна рада просить провести професійний аналіз публікацій, що містяться в наявних випусках газети «Русский весник», надати їм кваліфіковану правову оцінку та у разі встановлення ознак правопорушення, вжити відповідних заходів реагування». 

Заступник голови Львівської облради також наголосив: «Перечитав буквально чотири примірники цього так званого видання. Це відверта антиукраїнська пропаганда, що продукується буквально вкількох метрах від Львівської обласної ради. Ностальгія за Сталіним, тексти Олеся Бузини, пропаганда медведчуківського «Українського вибору». Словом, для спецслужб роботи чимало. Мусимо реагувати, бо у Львові такі речі є неприпустимими».

В обласної раді також нагадали, що рішенням депутатів Львівської обласної ради приміщення на вулиці Короленка, 1 а вилучено з користування Російським культурним центром та повернено назад у комунальну власність.

dailylviv.com

До теми

19:40 3 серпня 2021 р.

8 років з конфіскацією майна. Подробиці кримінальної історії Ореста Фурдичка

Вищий антикорупційний суд визнав винним в хабарництві ексдиректора Інституту агроекології і природокористування НААН України Ореста Фурдичка. Його засудили до 8 років позбавленні волі з конфіскацією майна. Сам вирок в Єдиному державному реєстрі судових рішень оприлюднили сьогодні, 3 серпня.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу