Заступник голови Львівської облради звернувся з листом до СБУ

15:55 15 листопада 2016 р.

Володимир Гірняк попросив дати правову оцінку антиукраїнському змісту газети «Русский весник».

У прес-службі Львівської обласної ради повідомили сьогодні, 15 листопада, що заступник її голови Володимир Гірняк звернувся з листом до СБУ у Львівській області, в якому розповів: «При проведенні обстеження приміщення комісією управління майном спільної власності Львівської обласної ради була виявлена газета «Русский весник». Спрямованість і зміст текстів стурбувала громадськість Львівщини. Львівська обласна рада просить провести професійний аналіз публікацій, що містяться в наявних випусках газети «Русский весник», надати їм кваліфіковану правову оцінку та у разі встановлення ознак правопорушення, вжити відповідних заходів реагування». 

Заступник голови Львівської облради також наголосив: «Перечитав буквально чотири примірники цього так званого видання. Це відверта антиукраїнська пропаганда, що продукується буквально вкількох метрах від Львівської обласної ради. Ностальгія за Сталіним, тексти Олеся Бузини, пропаганда медведчуківського «Українського вибору». Словом, для спецслужб роботи чимало. Мусимо реагувати, бо у Львові такі речі є неприпустимими».

В обласної раді також нагадали, що рішенням депутатів Львівської обласної ради приміщення на вулиці Короленка, 1 а вилучено з користування Російським культурним центром та повернено назад у комунальну власність.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини