За «виправдовування» дивізії «Галичина» – тюрма (відео)

18:10 16 січня 2014 р.

  • 0

Комуністи протиснули сьогодні у Верховній Раді два «антифашистських» у лапках закони.

Верховна Рада в ручному режимі «прийняла» у четвер два «закони комуністів, які спрямовані проти руйнівників пам'ятників та тих, хто «заперечують злочини фашистів». Відповідні закони були подані за авторства комуністів Петра Симоненка та Ігоря Алексєєва.

Зокрема, «законом» № 2178а запроваджується відповідальність (до п’яти років позбавлення волі) за осквернення чи руйнування пам'ятників «спорудженого в пам'ять тих, хто боровся проти нацизму в роки Другої світової війни». Інший «закон», № 2179а, вносить зміни у Кримінальній кодекс, якими передбачається покарання (до двох років тюрми) за «публічне заперечення чи виправдання злочинів фашизму, пропаганда неонацистської ідеології, виготовлення та (або) розповсюдження матеріалів, у яких виправдовуються злочини фашистів і їх прибічників».

Зокрема в цьому законі згадано «Ваффен-СС» та підпорядковані їй структури. Інформуючи про це сьогодні, 16 січня, «Українська правда» нагадує: «Як підрозділ саме «Ваффен-СС» у роки Другої світової була сформована Дивізія «Ґаліціен».

Повідомляє також «УП» й про те, що лідер Компартії Петро Симоненко на запитання цього видання «Чи може цей закон застосовуватись проти тих, хто пропагує ідеї УПА?», відповів: «А хіба в Нюрнберзькому процесі не визнано в документах, що ОУН-УПА були посібниками фашистів?».

Однак «УП» нагадує: «Ані ОУН, ані УПА не були засуджені на Нюрнбергзькому процесі, так само як і загалом Ваффен СС усіх формувань, в тому числі і російських».  

А відтак Верховна Рада своїми сьогоднішними «антифашистськими» в лапках законами, по суті, повернула Україну в СРСР, в котрому повсякчас відбувала підміна таких понять, як історія й пропаганда.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:49 5 червня 2020 р.

"Муніципальна варта" Львова в робочий час за готівку охороняла приватні об'єкти

Комунальне підприємство міськради "Муніципальна варта" за бюджетний кошт повинно було забезпечувати охорону важливих та інфраструктурних об'єктів міста. Однак, насправді, часто за готівку, охороняли об'єкти на приватне замовлення.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Профспілки захищаються від влади

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу