За «виправдовування» дивізії «Галичина» – тюрма (відео)

18:10 16 січня 2014 р.

Комуністи протиснули сьогодні у Верховній Раді два «антифашистських» у лапках закони.

Верховна Рада в ручному режимі «прийняла» у четвер два «закони комуністів, які спрямовані проти руйнівників пам'ятників та тих, хто «заперечують злочини фашистів». Відповідні закони були подані за авторства комуністів Петра Симоненка та Ігоря Алексєєва.

Зокрема, «законом» № 2178а запроваджується відповідальність (до п’яти років позбавлення волі) за осквернення чи руйнування пам'ятників «спорудженого в пам'ять тих, хто боровся проти нацизму в роки Другої світової війни». Інший «закон», № 2179а, вносить зміни у Кримінальній кодекс, якими передбачається покарання (до двох років тюрми) за «публічне заперечення чи виправдання злочинів фашизму, пропаганда неонацистської ідеології, виготовлення та (або) розповсюдження матеріалів, у яких виправдовуються злочини фашистів і їх прибічників».

Зокрема в цьому законі згадано «Ваффен-СС» та підпорядковані їй структури. Інформуючи про це сьогодні, 16 січня, «Українська правда» нагадує: «Як підрозділ саме «Ваффен-СС» у роки Другої світової була сформована Дивізія «Ґаліціен».

Повідомляє також «УП» й про те, що лідер Компартії Петро Симоненко на запитання цього видання «Чи може цей закон застосовуватись проти тих, хто пропагує ідеї УПА?», відповів: «А хіба в Нюрнберзькому процесі не визнано в документах, що ОУН-УПА були посібниками фашистів?».

Однак «УП» нагадує: «Ані ОУН, ані УПА не були засуджені на Нюрнбергзькому процесі, так само як і загалом Ваффен СС усіх формувань, в тому числі і російських».  

А відтак Верховна Рада своїми сьогоднішними «антифашистськими» в лапках законами, по суті, повернула Україну в СРСР, в котрому повсякчас відбувала підміна таких понять, як історія й пропаганда.

dailylviv.com

До теми

21:10 27 січня 2021 р.

Два роки в’язниці за «замінування» вокзалу

Закінчено судовий розгляд у кримінальному провадженні щодо 22-річного жителя Пустомитівського району, якого обвинувачували у неправдивому повідомленні про підготовку вибуху, що загрожувало загибеллю людей (ч.1 ст.259 КК України).

Рубрика: Закон

11:35 27 січня 2021 р.

Керівницю Архітектурно-будівельного нагляду посадили під домашній арешт

Галицький районний суд Львова призначив очільниці ЛКП «Архітектурно-будівельний нагляд» Наталії Юзич запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту до 21 березня 2021 року. До цього часу її також відсторонили від посади.

Рубрика: Закон

15:55 26 січня 2021 р.

Личаківський та Галицький відділи поліції об’єднані у Львівське районне управління і змінили адресу

Громадян, які проживають у Личаківському та Галицькому районах міста Львова, з питань особистого прийому, подачі заяв та звернень до поліції просять звертатися за адресою: м. Львів, вул. Романчука, 18.

Рубрика: Закон

17:34 25 січня 2021 р.

Водій вантажвки «ДАФ» з похмілля давав поліціянтам 5 тис грн

Слідчі Стрийського районного управління поліції вилучили кошти (неправомірну вигоду) та відкрили за фактом кримінальне провадження. Максимальне покарання, що загрожує водію – позбавлення волі на строк до чотирьох років.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу