За тяжкі злочини на Львівщині бандита Артура Сушка позбавлено волі довічно

16:20 7 квітня 2014 р.

Як повідомляє в понеділок відділ зв’язків із громадськістю обласного управління МВС, вирок йому винесено Вищим спеціалізованим судом України.

Відділ зв’язків із громадськістю обласного управління МВС повідомляє сьогодні, 7 квітня, що Вищим спеціалізованим судом України засуджено учасників організованого злочинного угруповання, до складу якого входило 16 осіб. На його рахунку, як встановили співробітники обласного управління боротьби з організованою злочинністю, – три навмисних вбивства, 21 розбійний напад та інші тяжкі злочини, скоєні на території трьох областей – Львівської, Рівненської й Тернопільської.

Відтак Вищий спеціалізований суд України засудив організатора злочинного угруповання Артура Сушка до довічного позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна. Інші учасники групи, згідно рішення суду, позбавлені волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років. 

dailylviv.com

До теми

19:55 30 листопада 2021 р.

У Львові напали на салон краси

У центрі медичної косметології MM Tutti Belli зараз працює поліціїя, щоб з'ясувати обставини і учасників грабіжницького нападу.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу