За роль співробітника ТЦК та СП для російського телебачення журналіст відбуватиме семирічне ув'язнення

13:44 16 жовтня 2023 р.

Фото до новини

Також чоловікові буде заборонено наступні 10 років обіймати посади в органах державної влади, державного управління, місцевого самоврядування.

Приморський районний суд міста Одеси визнав чоловіка винним в інформаційній діяльності у співпраці з державою-агресором. Про це повідомляє Судова влада України, пише Dailylviv.com.

Мешканець Одеси , що мав досвід журналістської діяльності і перебував з 2019 року в складі Національної спілки журналістів України, вирішив створити пропагандистський матеріал для дискредитації ЗСУ. Йому написав невстановлений представник російського телеканалу «Рен-ТВ» і запропонував записати  інтервʼю співробітника ТЦК та СП про обставини мобілізації в місті Одесі.

За вказівками росіян, інтервʼю мала дати стороння особа, яка б зіграла роль співробітника ТЦК та СП висловила б думку, що не відповідає дійсності, про виключно примусовий характер мобілізації, що мобілізовані неминуче загинуть на полі бою і опір рф є безперспективним і недоцільним. Обвинувачений погодився зіграти таку роль і вступив у змову щодо виготовлення пропагандистського інформаційного продукту.

Сторони домовилися про покарання у вигляді 7 років увʼязнення. Також чоловікові буде заборонено наступні 10 років обіймати посади в органах державної влади, державного управління, місцевого самоврядування чи чи в органах, що надають публічні послуги.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів