За місяць до суду ексголова Верховного суду Князєв розлучився з дружиною

11:34 23 січня 2024 р.

Фото до новини

Центральний районний суд міста Миколаєва розірвав шлюб ексголови Верховного суду Всеволода Князєва, який перебуває у слідчому ізоляторі. Наступний етап - поділ майна.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на рішення від 16 січня, пише DailyLviv.com.

Позов подала ексдружина судді Юлія Князєва, яка працює приватним нотаріусом. Вона пояснила, що відносини з чоловіком припинені внаслідок несумісності характерів, різних поглядів на життєві проблеми та шляхи їх вирішення. Фактичні шлюбні відносини, начебто, припинені з травня 2023 року.

Князєв через свого представника передав у суд заяву, в якій просив розглядати справу за його відсутності і позов про розірвання шлюбу визнав в повному обсязі.

Всеволод і Юлія Князєві були одружені з 2004 року і мають двох спільних дітей — повнолітню дочку, яка навчається на 2 курсі факультету журналістики Національного університету «Одеська юридична академія», і малолітнього сина. За позовом ексдружини суд вирішив стягувати половину усіх заробітків Князяєва як аліменти на утримання дітей. У рішенні йдеться, що на сьогодні щомісячний дохід Князєва становить 145 тис. гривень.

На розгляді в Центральному райсуді Миколаєва ще залишається позов про поділ спільного майна подружжя. Князєв бере участь у розгляді справи в режимі відеоконференції з Київського слідчого ізолятора.

Нагадаємо, що ексголова Верховного суду Князєв, підозрюваний у хабарництві, утримується під вартою. У грудні минулого року суд зменшив йому заставу до 20 мільйонів гривень.

За версією слідства, Князєв отримав через посередника-адвоката Горецького 1,8 млн доларів хабара для суддів Верховного суду. Кошти, нібито, передав український бізнесмен Костянтин Жеваго за судове рішення щодо законності купівлі 40,19% акцій Полтавського гірничо-збагачувального комбінату.

У жовтні 2023-го НАБУ оголосило про завершення розслідування. Після цього Вищий антикорупційний суд у закритому засіданні затвердив угоду про визнання винуватості адвокатом Горецьким. Він отримав 5 років позбавлення волі умовно і зобов’язався зробити пожертву на ЗСУ, співпрацювати з правоохоронними органами та давати щодо Князєва викривальні показання.

У прокуратурі пообіцяли, передати в суд матеріали про Князєва в березні 2024-го.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів