За два місяці в будинках Львова викрали понад 3000 метрів ліфтового кабелю

16:35 8 червня 2016 р.


Фото: sicheslav.in.ua

ЛКП «Львівсвітло» звертається до мешканців під’їздів, у яких є ліфти, з проханням повідомляти правоохоронців про підозрілих людей у їхніх будинках.

«У Львові продовжують викрадати ліфтові запчастини», – повідомили сьогодні, 8 червня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Упродовж квітня-червня лише у ліфтах, які обслуговує ЛКП «Львівсвітло», викрали 30 кабелів живлення, кожен – довжиною близько 90-120 метрів. Найбільше крадіжок фіксують у Шевченківському та Франківському районах міста. Про це повідомив керівник підприємства Олександр Лазуткін.

За його словами, один метр кабелю із шахти ліфта коштує 90 гривень, тобто на ремонт кожного ліфта витрачають у середньому близько 10 тисяч гривень, залежно від поверховості. Таким чином, подібні крадіжки завдають великої шкоди фінансовому стану підприємства, адже без цієї складової ліфт не працює. Окрім того, аби ліквідувати проблему, затрачається й багато людських ресурсів. 

«Це досить важкі роботи. Щоб упоратись за два-три дні, потрібно залучити цілу бригаду працівників, тобто три особи. 13 з цих 30 ліфтів, у яких викрали кабелі, зараз простоюють», – підкреслив Олександр Лазуткін. Відтак ЛКП «Львівсвітло» звертається до мешканців під’їздів, у яких є ліфти, з проханням повідомляти правоохоронців про підозрілих людей у їхніх будинках».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу