З понеділка на Львівщині рейдові бригади шукатимуть незаконний алкоголь | Новини Львова

З понеділка на Львівщині рейдові бригади шукатимуть незаконний алкоголь

23:11 14 лютого 2020 р.

  • 0

Наступного тижня в області будуть рейдові перевірки крапок незаконної реалізації алкогольної продукції. Робочі групи, що здійснюватимуть виїзди, сформують із представників правоохоронних органів, Держпродспоживслужби, місцевої влади.

Про це сьогодні йшлося на селекторній нараді під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, пише у Фейсбуці голова ЛОДА Максим Козицький.

"За попередніми оцінками, 50% ринку обігу алкогольної продукції перебуває у тіні. Це впливає не лише на наповнюваність бюджету, офіційне працевлаштування та заважає працювати легальному бізнесу. Неякісна продукція, якої ніхто не контролює, загрожує здоров’ю та життю українців. Мусимо системно підійти до вирішення цієї проблеми, аби до кінця місяця залишити такі явища в минулому",- наголошує Козицький.

Також, за словами голови ЛОДА, важливо виявити організовані групи, які сприяють ввезенню, зберіганню, транспортуванню та реалізації алкогольної продукції, а також марок акцизного податку.

Нагадаємо, у Львові прикрили підпільний цех з виготовлення фальсифікованого алкоголю.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу