Вивіз десяток чоловіків до Польщі як священників

20:09 16 листопада 2023 р.

Фото до новини

Жовківський районний суд Львівської області визнав громадянина винним в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 13 листопада, пише DailyLviv.com.

Після введення заборони на виїзд за кордон під час війни для чоловіків від 18 до 60 років,  обвинувачений розробив план поїздок до Польщі у ролі священнослужителів.

Попередньо обвинувачений подавав до Державної служби України з етнополітики та свободи совісті неправдиві відомості. І потім при проходженні паспортного контролю предʼявлялися документи про приналежність особи до релігійної громади.

Восени минулого року чоловік поїхав, ніби він є дияконом Релігійної громади обʼєднання «Дім Хліба» Християнських Євангельських церков у місті Кривий Ріг.

Загалом йдеться про 10 аналогічних випадків. Чоловіки виїздили також як священники Церкви Віри Євангельської «Небесний Дар» і релігійної громади «Нове покоління». 

Останній випадок трапився на початку серпня цього року. Обвинувачений сів з клієнтом в автобус Львів-Варшава, щоб супроводити його через державний кордон. При перевірці документів на пункті пропуску «Рава-Руська — Хребене» його затримали.

В підготовчому засіданні суду повідомили про угоду про визнання винуватості.

Обвинувачений раніше не судимий і має активну громадянську позицію, що полягає у волонтерській діяльності. Його засудили до 5 років позбавлення волі умовно, звільнивши з іспитовим строком 2 роки.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів