Вищий господарський суд України залишив у силі постанову львівського

10:32 27 липня 2016 р.

  • 0


Фото: mistaua.com

Зі «Західенерго» стягнуто більше восьми мільйонів гривень збитків, завданих внаслідок порушення природоохоронного законодавства.

«На Львівщині прокуратура у судовому порядку наполягла на стягненні з ПАТ «ДТЕК Західенерго» більше восьми мільйонів гривень до бюджету», – повідомили сьогодні, 27 липня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли подробиці:

«Вищий господарський суд України залишив в силі постанову господарського суду Львівської області та ухвалу Львівського апеляційного господарського суду відповідно до якої з ПАТ «ДТЕК Західенерго» стягнуто понад вісім мільйонів гривень збитків, завданих внаслідок порушення природоохоронного законодавства. Прокуратурою Львівської області забезпечено участь у розгляді судами першої та апеляційної інстанційпозову Державної екологічної інспекції у Львівській області про стягнення з вищевказаного підприємства зазначених збитків

Суд погодився з позицією прокуратури та, задовольнивши вимоги позивача, зобов’язав товариство відшкодувати зазначену суму коштів на користь державного, обласного, місцевого бюджетів. Слід зазначити, що до прийняття цього рішення, результати перевірки екологічної інспекції ПАТ «ДТЕК Західенерго» оскаржувались в окружному адміністративному та апеляційному судах Львівської області, однак в задоволенні позовів було відмовлено». 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:51 27 травня 2020 р.

У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю

Сьогодні, 27 травня, о 14.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Карантин чи обмеження конституційних прав та свобод? У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю".

Рубрика: Закон