Вищий господарський суд України залишив у силі постанову львівського

10:32 27 липня 2016 р.


Фото: mistaua.com

Зі «Західенерго» стягнуто більше восьми мільйонів гривень збитків, завданих внаслідок порушення природоохоронного законодавства.

«На Львівщині прокуратура у судовому порядку наполягла на стягненні з ПАТ «ДТЕК Західенерго» більше восьми мільйонів гривень до бюджету», – повідомили сьогодні, 27 липня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли подробиці:

«Вищий господарський суд України залишив в силі постанову господарського суду Львівської області та ухвалу Львівського апеляційного господарського суду відповідно до якої з ПАТ «ДТЕК Західенерго» стягнуто понад вісім мільйонів гривень збитків, завданих внаслідок порушення природоохоронного законодавства. Прокуратурою Львівської області забезпечено участь у розгляді судами першої та апеляційної інстанційпозову Державної екологічної інспекції у Львівській області про стягнення з вищевказаного підприємства зазначених збитків

Суд погодився з позицією прокуратури та, задовольнивши вимоги позивача, зобов’язав товариство відшкодувати зазначену суму коштів на користь державного, обласного, місцевого бюджетів. Слід зазначити, що до прийняття цього рішення, результати перевірки екологічної інспекції ПАТ «ДТЕК Західенерго» оскаржувались в окружному адміністративному та апеляційному судах Львівської області, однак в задоволенні позовів було відмовлено». 

dailylviv.com

До теми

23:11 3 березня 2021 р.

У Данії накрили потужну підпільну тютюнову фабрику, затримали українців і поляків

У Данії пройшла масштабна спецоперація, в ході якої правоохоронці накрили підпільну тютюнову фабрику. Під час операції поліція затримала 13 іноземців, серед яких громадяни України та Польщі.

Рубрика: Закон

18:31 2 березня 2021 р.

Телефонних терористів позбавлять волі на 8 років

Сьогодні, 2 березня, Верховна Рада України ухвалила закон, який посилює кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці людей.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу