Вища рада правосуддя звільнила львівського суддю

18:32 20 лютого 2018 р.


Фото: vru.gov.ua

Суддя Сихівського райсуду Львова Еллі Радченко заборонила зносити ресторан-самобуд.

У Вищій раді правосуддя повідомили сьогодні, 20 лютого, що вона звільнила Еллі Радченко з посади судді Сихівського районного суду міста Львова за вчинення істотного дисциплінарного проступку, а також розповіли: «Доповідач – член Вищої ради правосуддя Ігор Бенедисюк –поінформував, що до Вищої ради правосуддя надійшло подання Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя про звільнення судді Сихівського районного суду Львова Еллі Радченко на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України у зв’язку із вчиненням нею істотного дисциплінарного проступку».

«Дисциплінарну справу стосовно судді Еллі Радченко порушено на підставі дисциплінарних скарг Львівської міської ради від 20 січня, 27 лютого та 21 квітня 2017 року. Скаржник зазначав про істотні порушення норм цивільного процесуального права суддею Еллі Радченко під час розгляду заяви про визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню, які унеможливили реалізацію Львівською міською радою процесуального права – виконання судового рішення. У зв’язку з цим скаржник просив притягнути суддю Сихівського районного суду Львова Еллі Радченкодо дисциплінарної відповідальності», – поінформували також у Вищій раді правосуддя.

«Рішенням Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя №3313/3дп/15-17 від 18 жовтня 2017 року , залишеним без змін рішенням Вищої ради правосуддя № 63/0/15-18 від 16 січня 2017 року, суддю Еллі Радченко притягнуто до дисциплінарної відповідальності та застосовано до неї дисциплінарне стягнення у виді подання про звільнення її з посади судді», – розповіли також у Вищій раді правосуддя.

«Дисциплінарне провадження щодо судді Еллі Радченко здійснено згідно з передбаченою чинним законодавством процедурою. Рішення про притягнення судді Еллі Радченко до дисциплінарної відповідальності ухвалено Третьою Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя у межах визначених законом повноважень»,– підсумував Ігор Бенедисюк.

«Вища рада правосуддя ухвалила звільнити Еллі Радченко з посади судді Сихівського районного суду Львова на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України», – повідомили також у Вищій раді правосуддя.

dailylviv.com

До теми

17:59 19 вересня 2020 р.

Неповнолітній у Новому Роздолі до смерті травмував знайомого

13 вересня до однієї з лікарень Львова був доставлений 44-річний мешканець Нового Роздолу із травмами голови, спричиненими падінням. Незважаючи на зусилля медиків, за кілька днів, не приходячи до тями, чоловік помер.

Рубрика: Закон

14:35 19 вересня 2020 р.

Алюмінієві борти, знешумлені тютюном: у Краківці виявили креативну схованку

Сьогодні вранці у пункт пропуску «Краківець» прибула вантажівка марки «ДАФ», української реєстрації. Водій, громадянин України, скерував машину на смугу руху «червоний коридор», адже за документами у причепі містився вантаж металевих труб.

Рубрика: Закон

13:54 19 вересня 2020 р.

У Львові викрили підпільний картярський клуб

У законспірованому гральному закладі відвідувачам, на порушення вимог законодавства, надавали послуги у сфері грального бізнесу – за окрему плату вони одержували доступ до азартних ігор в карти на гроші.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу