Викладач Львівського університету імені Івана Франка подав позов до суду проти апарату Верховної Ради

23:52 8 березня 2016 р.

Святослав Літинський

Святослав Літинський
Фото: зі сторінки Святослава Літинського в інтернет-мережі «Facebook»

Святослав Літинський вимагає визнати неправомірною відмову працівників парламенту перекласти виступ на державну мову й зобов'язати їх таки надати переклад виступу депутата Олександра Бакуменка.

«Наступного понеділка, о 11:30, – суд проти апарату Верховної ради України про відмову надання перекладу виступу Александра Бакуменка. Може, пан Олександр перестане порушувати статтю 10 Конституції України та запропонує досудове врегулювання», – повідомив сьогодні, 8 березня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» викладач Львівського національного університету імені Івана Франка Святослав Літинський. Натомість на сторінці «Бакуменко Олександр Борисович» у Вікіпедії розповіли: 

«Активіст Святослав Літинський подав позов проти апарату Верховної Ради України, де вимагає визнати неправомірною відмову перекласти виступ на державну мову, а також зобов'язати ВР таки надати переклад виступу депутата Олександра Бакуменка. Позов проти апараут Верховної Ради він подав ще у січні, слухання справи призначене на 14 березня 2016 року у Окружному адміністративному суді міста Києва».

dailylviv.com

До теми

19:25 21 січня 2022 р.

У Львові затримали нічного грабіжника АЗС

19 січня зловмисник зайшов у приміщення автозаправної станції на проспекті Чорновола у Львові, розпилив касирці в обличчя газ з балончика, після чого заволодів 5 тис грн та втік.

Рубрика: Кримінал

11:37 21 січня 2022 р.

У центрі Львова наркотиками торгували у хостелі і майстерні з ремонту взуття

Під час санкціонованих обшуків правоохоронці виявили та вилучили у зловмисників близько трьох кілограмів психотропних речовин, вартість яких за цінами «чорного» ринку становить близько 600 тисяч гривень.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу