В’язень виправної колонії у Львові виготовив ніж

14:45 15 серпня 2019 р.

Шевченківський районний суд у Львові

Шевченківський районний суд у Львові
Фото: old.court.gov.ua

В’язень Личаківської виправної колонії №30 виготовив у виробничій зоні з напильника ніж, який зберігав та переносив у шкарпетці.

Про це повідомили в четвер, 15 серпня, у прокуратурі Львівської області, де також розповіли: «За участі прокурорів Львівської місцевої прокуратури №2 завершено судовий розгляд стосовно 29-річного раніше судимого чоловіка, який обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбачено частиною 2 статті 263 Кримінального кодексу України (носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу)».

«Зловмисник, відбуваючи покарання у Личаківській виправній колонії №30 у Львові за вчинення злочинів, передбачених частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому), знайшов цьогоріч у травні на виробничій зоні напильник, із якого саморобним способом виготовив ніж, котрий зберігав та переносив при собі у шкарпетці», – поінформували також у прокуратурі.

«Вироком Шевченківського районного суду Львова обвинуваченого визнано винним в інкримінованому злочині та призначено покарання у вигляді трьох років позбавлення волі. На підставі частиною 1 статті 71 Кримінального кодексу України, з врахуванням вироку суду від 21.09.2018 року за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України, частиною 4 статті 70 Кримінального кодексу України, яким вказаного чоловіка засуджено до п’яти років і п’яти місяців позбавлення волі, шляхом часткового приєднання невідбутої частини покарання за попереднім вироком, призначено остаточнепокарання у вигляді п’яти років і п’яти місяців позбавлення волі», – повідомили також у прокуратурі.

dailylviv.com

До теми

17:48 1 жовтня 2020 р.

Міноборони має 42 мільйони гривень для сімей загиблих авіаторів

Одна допомоги складає 1 576 500 грн - 750-кратний прожитковий мінімум для працездатних осіб, встановлений на 1 січня 2020 року – 2102 грн. Допомога розподіляється рівними частками на всіх осіб, які мають право.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу