Втікач від поліції наїхав у Львові на патрульного (відео)

19:45 3 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: скріншот з «YouTube»

Інцидент на вулиці Хуторівка наразі завершився розрив м‘яза у правоохоронця.

«Водій, втікаючи від поліції, наїхав на патрульного», – повідомили сьогодні, 3 березня, правоохоронці, де також розповіли подробиці:

«Патрульні спілкувалися з водієм, який здійснив зупинку із порушенням правил дорожнього руху неподалік гуртового ринку на вулиці Хуторівка. У цей момент позад цього автомобіля зупинилося «Audi A7». Водій вказаної автівки почав робити зауваження патрульним і ображати їх.

Коли інспектори завершили спілкування з першим водієм, підійшли до другого. У чоловіка попросили пред'явити документи і пояснили, що він припаркувався з порушенням правил дорожнього руху. Водій швидко пред’явив і заховав документи. Після повторного прохання пред‘явити документи, водій зробив різкий рух кермом вліво і натиснув на газ, незважаючи на те, що там стояв другий патрульний. Водій збив своїм авто інспектора. У нього розрив м‘яза. В лікарні накладено гіпс.

Автомобіль порушника довелося ще й наздоганяти – він вирішив заїхати на ринок. Вже коли почали спілкуватися, на місце приїхав чоловік, який представився батьком водія «Audi». Він почав захищати свого сина.

Сам водій повідомив, що в автомобілі – його вагітна дружина. На місце приїхали адвокати порушника, а також слідчо-оперативна група. Слідчі скерували автомобіль на арештмайданчик, а водія доставляють у відділ поліції. Патрульний з лікарні приїхав у відділення поліції для написання заяви. Далі буде…».

Про це повідомили сьогодні, на сторінці Патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували відео з місця події.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів