ВРП відсторонила від посади суддю зі Львова | Новини Львова

ВРП відсторонила від посади суддю зі Львова

11:00 17 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: zik.ua

Вища рада правосуддя відсторонила на два місяці суддю Апеляційного суду Львівської області Зеновія Макойду від посади з позбавленням права на отримання доплат та направленням до Національної школи суддів України для проходження курсу підвищення кваліфікації з подальшим кваліфікаційним оцінюванням.

Підставою для прийняття Вищою радою правосуддя такого рішення стала заява УСБУ у Львівській області, в якій була викладена інформація щодо вчинку Зеновія Макойди, який ганьбить посаду судді, а саме керування транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння. Після перевірки інформації, викладеної у заяві, члени дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя встановили, що дійсно суддя Зеновій Макойда притягувався співробітниками поліції до відповідальності за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння – на суддю був складений відповідний адміністративний протокол.

І хоча суддя не був притягнутий до відповідальності у зв'язку із закінченням строків для такого виду покарань, постановою суду, який розглядав протокол, було встановлено факт перебування судді напідпитку. Враховуючи, що суддя своїми діями порушив норми діючого законодавства, загальноприйняті норми моралі та поведінки і вчинив дії, що можуть завдавати шкоди авторитету правосуддя, було прийнято рішення притягнути його до дисциплінарної відповідальності.

Про це повідомили в понеділок, 17 грудня, на сайті «Верховенство права».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:23 10 липня 2020 р.

Прикордонник за гроші здавав інформацію про розміщення прикордонних нарядів

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, затримали інспектора прикордонної служби «Великий Бичків» відділу прикордонної служби «Ділове» Мукачівського прикордонного загону під час одержання ним частини неправомірної вигоди(ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Рубрика: Закон

Останні новини

На Сокальщині закривають підприємство через спалах коронавірусу

На дитячому будинку в Радехові інспектор "відмив" 760 тисяч грн

Львівводоканал має охороняти бруківку з пл. Двірцевої та вул. Чернівецької (відео)

Мерія звинуватила архітекторів у потворному будівництві і хоче позбавити їх ліцензій

На площі Ринок у Львові відкривають фермерський ярмарок

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу