ВР зрівняла права жінок і чоловіків у ЗСУ та інших військових формуваннях

12:40 6 вересня 2018 р.


Фото: pravda.com.ua

Верховна Рада ухвалила в другому читанні й в цілому законопроект 6109, який зрівнює права і можливості жінок і чоловіків у Збройних силах та інших військових формуваннях.

Відповідне рішення підтримали в четвер, 6 вересня, на пленарному засіданні Верховної Ради 247 народних депутатів. Ухваленим ними законом закріплено принцип, за яким жінки мають проходити військову службу на рівних засадах з чоловіками (крім випадків передбачених законодавством про охорону материнства та дитинства).

Відтак, жінки-військовослужбовці матимуть рівний доступ до посад та військових звань та рівний обсяг відповідальності. Після ухвалення законопроекту урівнюється граничний строк можливості укладання контракту для жінок.

Це означає, що вони встигатимуть вислужити вищі офіцерські посади. Законом також скасовано обмеження щодо призначення  військовослужбовців-жінок у добовий наряд, відправлення у відрядження та звільнення від проходження служби.

Про це повідомили в інтернет-виданні «Українська правда».

dailylviv.com

До теми

13:00 16 квітня 2021 р.

Чиновниця з Дрогобиччини приписала собі до зарплати майже 300 тисяч гривень

На Львівщині судитимуть працівницю соцзахисту, яка привласнила бюджетні кошти: вносила до бухгалтерської документації неправдиві відомості про розмір свого грошового забезпечення.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу