Військова прокуратура вимагає повернути майно Міноборони у Львові

17:20 30 вересня 2019 р.

Фото Новини

Сихівський районний суд
Фото: foursquare.com

Військова прокуратура Західного регіону України заявила до суду позови щодо повернення до державної власності нерухомого майна Міноборони України

Про це повідомили в понеділок, 30 вересня, у Військовій прокуратурі Західного регіону України, де також розповіли: Заступником військового прокурора Львівського гарнізону до господарського суду Львівської області подано позов про витребування на користь держави в особі міністерства оборони України нерухомого майна у Львові по вул. Луганській. Площа нерухомості – 2,5 тисячі квадратних метрів, а вартість – понад 30 мільйонів гривень».

«Майно – офісне та технічні приміщення одного з державних підприємств незаконно відчужено з державної власності за зведеним виконавчим провадженням ще 2013 року через прилюдні торги. Однак, реалізація відбулася в порушення Закону України «Про введення мораторію на примусову реалізацію майна». Крім того, дана нерухомість реалізована за цінами нижче ринкових», – поінформували також у прокуратурі.

«У зв’язку з відмовою товариства з обмеженою відповідальністю, яке стало власником зазначеного майна на підставі незаконних прилюдних торгів, добровільно його повернути у власність держави. Заступником військового прокурора Львівського гарнізону заявлено до суду відповідний позов», – розповіли також у прокуратурі.

«Крім цього, прокуратурою регіону встановлено факт незаконної реалізації одним із концернів, у тому числі за заниженою ціною, нерухомого майна – колишнього приміщення кафе на вулиці Стрийській у Львові. Воно теж перебувало у власності держави в особі Міністерства оборони України», – повідомили також у прокуратурі.

«Площа цього майна – 161 квадратний метр, а його вартість – понад чотири мільйони гривень. У зв’язку з цим, до Сихівського районного суду Львова заявлено відповідний позов про витребування вказаного нерухомого майна до державної власності», – поінформували також у прокуратурі.

dailylviv.com

До теми

18:12 18 серпня 2022 р.

У посадовиці ЛМР і її спільників, які переправляли призовників за кордон, знайшли 8 млн грн

Співробітники Служби безпеки викрили зловмисників, які «допомагали» військовозобов’язаним виїхати з України за підробленими документами, де підставою є «непридатність до військової служби».

Рубрика: Кримінал

16:49 17 серпня 2022 р.

Обшук у Ратуші: шукали докази виготовлення документів для виїзду за кордон призовників (доповнено)

Працівницю одного із відділів соціального захисту Львівської міської ради підозрюють у причетності до організації виготовлення документів, які у час дії воєнного стану надають право виїзду з України особам призовного віку.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу