Військова прокуратура подала в суд на Львівський бронетанковий завод

18:00 15 грудня 2016 р.

Правоохоронна установа вимагає від підприємства повернути до держбюджету переплачені кошти за оборонне замовлення в сумі 6,5 млн. гривень.

У військовій прокуратурі Центрального регіону України повідомили сьогодні, 15 грудня, що «за результатами здійснення функцій органів прокуратури на об’єктах оборонно-промислового комплексу до Господарського суду Києва заявлено позов в інтересах міністерства оборони України про стягнення з державного підприємства «Львівський бронетанковий завод» коштів попередньої оплати, що перевищує фактичні витрати за договором на виготовлення та поставку бронетехніки на суму 6,5 млн. гривень.

У прокуратурі також поінформували, що коли Міноборони України уклало в 2015 році зі Львівським бронетанковим заводом державний контракт з оборонного замовлення на виготовлення та поставку бронетехніки, то, виконуючи умови договору, здійснило оплату авансу на суму понад 30 мільйонів гривень. Але потім з’ясувалося, що сума сплаченого авансу перевищує витрати на виготовлення та поставку замовлення на суму 6,5 млн. гривень.

«Утім, Львівський бронетанковий завод так і не повернув переплачену суму, у зв’язку з чим військова прокуратура регіону заявила позов про повернення цієї суми до державного бюджету», – повідомили також сьогодні, 15 грудня, в прес-службі військової прокуратури Центрального регіону України.

dailylviv.com

До теми

16:23 14 січня 2021 р.

З літака не втечеш: іракці-нелегали полетіли примусово зі Львова в Багдад

Виконуючи рішення Галицького районного суду міста Львова, сьогодні, 14 січня, правоохоронці супроводили нелегальних мігрантів з пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства до міжнародного аеропорту «Львів» і примусово видворили їх до Республіки Туреччина, транзитом Львів – Стамбул, Стамбул - Багдад.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу