Військова прокуратура оскаржила рішення госпсуду щодо 10 гектарів землі під Львовом

16:39 19 березня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як повідомили в четвер у прес-службі військової прокуратури Західного регіону України, касаційну скаргу цієї установи розглянув Вищий господарський суд.

Вищий господарський суд України, розглянувши касаційну скаргу першого заступника військового прокурора Західного регіону, скасував повторні незаконні рішення судів першої та апеляційної інстанцій, а справу передав на новий розгляд до господарського суду Львівської області. Так, у 2006 році військовий прокурор регіону звернувся до господарського суду Львівської області з позовом про визнання недійсним договору купівлі-продажу земельної ділянки Міністерства оборони України, яка знаходиться у селі Скнилів поблизу м. Львова.

Загальна площа вказаної землі становить 10,1 га, а її вартість – понад 1 млн грн. Вказана справа спершу неодноразово зупинялася, а згодом, після її розгляду по суті, судом відмовлено у задоволенні позовних вимог.

Військова прокуратура не погодилась з такими судовими рішеннями і заперечила їх у Вищому господарському суді України, який за наслідками розгляду касаційної скарги їх скасував та направив справу на новий розгляд до суду першої інстанції. Проте, при новому розгляді суди вкотре незаконно відмовили в задоволенні позову.

Лише завдяки послідовній позиції прокуратури незаконні судові рішення повторно оскаржено до Вищого господарського суду України та в черговий раз забезпечено їх скасування. При новому розгляді справи місцевий господарський суд зобов’язав врахувати численні докази приналежності спірної земельної ділянки Міністерству оборони України.

Про це повідомили сьогодні, 19 березня, в прес-службі військової прокуратури Західного регіону України.

До теми

11:49 23 травня 2022 р.

У Львові вкрали бронежилети на півмільйона гривень (відео)

Поліцейські повідомили про підозру зловмисникам, які викрали у Львові бронежилети на суму близько пів мільйона гривень. За рішенням суду, підозрюваним обрано запобіжний захід -і тримання під вартою строком на 60 діб.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу