Військова прокуратура оскаржила рішення госпсуду щодо 10 гектарів землі під Львовом

16:39 19 березня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як повідомили в четвер у прес-службі військової прокуратури Західного регіону України, касаційну скаргу цієї установи розглянув Вищий господарський суд.

Вищий господарський суд України, розглянувши касаційну скаргу першого заступника військового прокурора Західного регіону, скасував повторні незаконні рішення судів першої та апеляційної інстанцій, а справу передав на новий розгляд до господарського суду Львівської області. Так, у 2006 році військовий прокурор регіону звернувся до господарського суду Львівської області з позовом про визнання недійсним договору купівлі-продажу земельної ділянки Міністерства оборони України, яка знаходиться у селі Скнилів поблизу м. Львова.

Загальна площа вказаної землі становить 10,1 га, а її вартість – понад 1 млн грн. Вказана справа спершу неодноразово зупинялася, а згодом, після її розгляду по суті, судом відмовлено у задоволенні позовних вимог.

Військова прокуратура не погодилась з такими судовими рішеннями і заперечила їх у Вищому господарському суді України, який за наслідками розгляду касаційної скарги їх скасував та направив справу на новий розгляд до суду першої інстанції. Проте, при новому розгляді суди вкотре незаконно відмовили в задоволенні позову.

Лише завдяки послідовній позиції прокуратури незаконні судові рішення повторно оскаржено до Вищого господарського суду України та в черговий раз забезпечено їх скасування. При новому розгляді справи місцевий господарський суд зобов’язав врахувати численні докази приналежності спірної земельної ділянки Міністерству оборони України.

Про це повідомили сьогодні, 19 березня, в прес-службі військової прокуратури Західного регіону України.

До теми

18:42 1 березня 2021 р.

У Львові поліція наздогнала замаскованих псевдоконтролерів електротранспорту

У п’ятницю, 26 лютого, працівниками відділу контролю ЛКП «Львівелектротранс» були виявлені безквиткові пасажири, які намагалися уникнути відповідальності, представившись контролерами.

Рубрика: Закон

17:26 1 березня 2021 р.

Названо працівників українського посольства в Польщі, які перевозили контрабанду до Євросоюзу (відео)

Слідчі ТУ ДБР у місті Львові за інформацією СБУ викрили протиправну діяльність організованої групи осіб, до якої входять чинні та колишні працівники Посольства України в Республіці Польща, а також військовослужбовець управління Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України в Закарпатській області.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу