Прокуратура відкрила кримінальне провадження стосовно правопорушень на Львівській митниці

09:51 23 квітня 2014 р.


Фото: ua-ekonomist.com

За інформацією прес-служби правоохоронного відомства, в ході їх розслідування вже встановлені непоодинокі факти.

Прес-служба обласної прокуратури повідомляє, що цією установою перевірено стан додержання вимог Митного кодексу України в роботі згаданого відомства. Як наслідок – до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено дані про кримінальне правопорушення, передбачене частиною 1 статті 364 Кримінального кодексу України, оскільки встановлено, що службові особи Львівської митниці не вжили передбачених Митним кодексом України заходів реагування до особи, тобто не склали протокол про порушення митних правил відносно особи, яка перевозила в автомобілі замість задекларованої поштової кореспонденції текстильні вироби загальною вартістю 277 тисяч євро.

На даний час досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні триває.

Водночас, встановлені непоодинокі факти, коли службові особи порушували вимоги чинного законодавства під час проведення оглядів та переоглядів товарів, транспортних засобів комерційного призначення.

Зокрема, виявлені випадки безпідставної видачі карток відмов у пропуску через митний кордон України товарів та транспортних засобів, прийнятті митних декларацій тощо. Ці порушення мали місце в діяльності митних постів «Броди», «Городок», «Рава – Руська», «Запитів», «Стрий», «Смільниця» та «Сокаль».

З огляду на це, органами прокуратури Львівської області на адресу керівництва Львівської митниці внесено сім подань з вимогою вжити заходів до усунення виявлених порушень. На даний час за наслідками розгляду вказаних документів реагування до відповідальності вже притягнуто п’ятеро посадових осіб митниці.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу