В Україну надіслали з-за кордону шаблю

15:31 14 квітня 2020 р.

У поштових відправленнях працівники Галицької митниці виявили раритетну військову зброю, яку було вилучено.

Нещодавно у підрозділи митного поста «Львів-поштовий» зі США і Німеччини надійшли міжнародні поштові посилки. Під час митного огляду у кількох з них, отримувачами яких зазначено громадян, що живуть у різних регіонах України, було виявлено чотири ножі у чохлах із різними маркуваннями та одну шаблю. Ці предмети було вилучено та скеровано на дослідження.  Згідно з висновками  експертів,усі вони належать до холодної зброї. Серед ножів є мисливські, що зараховані до категорії холодної зброї колючо-ріжучої дії. 

Шабля, яку надіслали з Німеччини, - це кавалерійська так звана шашка червоноармійців і молодших командирів зразка 1927 року, що належить до категорії клинкової  холодної зброї колючої дії. Це штатна зброя кавалерійських частин червоної армії. Після Другої світової війни залишилася у вжитку лише з церемонійною метою: для почесної варти та знаменних груп військових частин. Ці товари заборонені до пересилання. А громадяни, які надсилали посилки, порушили порядок пересилання через митний кордон України у міжнародних поштових та експрес-відправленнях товарів. Такі їхні дії мають ознаки порушень митних правил, передбачених ст. 473 Митного кодексу України. Зброю вилучено.

Про це повідомила пресслужба Галицької митниці. 

До теми

17:41 25 лютого 2021 р.

На Львівщині СБУ заблокувала анонімні віртуальні акаунти з російською пропагандою

Кіберфахівці Служби безпеки України блокували на Львівщині діяльність «ботоферм», які використовувались спецслужбами країни-агресора для розповсюдження деструктивного контенту у нашій державі.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу