В Україні можуть узаконити суди і штрафи за християнські переконання

10:55 21 травня 2020 р.

  • 0

Сьогодні, 21 травня, об 11.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Чи будуть судити і штрафувати за християнські переконання в Україні?"

Організатор заходу: ГО «Фонд захисту сім’ї».

Промовці:

  • о. Василь Білаш, голова комісії УГКЦ у справах мирян;
  • Петро Гусак, кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії Українського католицького університету, голова ГО "Рух за життя";
  • Дмитро Колесник, голова львівського обласного осередку ГО «Всеукраїнський собор»;
  • Олександр Савченко, пастор, секретар комісії з питань сімейної політики та захисту прав дітей громадської ради при Львівській ОДА, голова ГО «Фонд захисту сім’ї»;
  • Володимир Тимчук, юрист, адвокат;
  • Марія Ярема, докторка з біоетики, викладачка кафедри богослов’я та Школи біоетики УКУ.

Учасники пресконференції розкажуть про правові та етичні наслідки у разі прийняття законопроєкту № 3316 (проєкт Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України, щодо протидії злочинам на ґрунті ненависті за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності).

Промовці проаналізують вплив на різні аспекти життя можливої ратифікації «Стамбульської конвенції» в Україні.


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:00 31 травня 2020 р.

Для врегулювання ситуації з контрабандистами на кордон з ЄС прибув голова Держмитслужби

Для врегулювання ситуації із спробами незаконного ввезення товарів та порушень митного законодавства на митному посту “Тиса” (на українсько-угорському кордоні), де перекрито рух в обидва напрямки через скупчення кількох сотень мікроавтобусів, на Закарпаття терміново відряджено в.о. голови Держмитслужби Ігоря Муратова. Він прибуде на КПП "Тиса" спільно з головою Держприкордонслужби Сергієм Дейнеком.

Рубрика: Закон

20:03 30 травня 2020 р.

У Краківці та Шегинях затримали рекетирів, які вимагали данину з перевізників

У суботу, 30 травня, на Львівщині затримали групу рекетирів, які вимагали гроші у перевізників. Вони працювали біля пунктів пропуску на українсько-польському кордоні - Краківець і Медика.

Рубрика: Закон