В операції «Первоцвіт» на Львівщині задіяно понад 650 міліціонерів і 250 представників громадськості

10:25 4 березня 2015 р.


Фото: zaholovok.com.ua

Як повідомили в середу у відділі зв’язків із громадськістю обласного управління МВС, з метою збереження ранньоквітучих видів рослин на Львівщині проводиться щорічна операція «Первоцвіт», яка триватиме до кінця травня.

У прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) обласного управління МВС повідомили сьогодні, 4 березня:

«З метою збереження ранньоквітучих видів рослин на Львівщині проводиться щорічна операція «Первоцвіт», яка триватиме до кінця травня. Під час проведення операції, правоохоронці спільно з інспекторами екологічної інспекції та працівниками лісової охорони здійснюють рейди щодо боротьби з несанкціонованим збором і торгівлею рідкісними видами ранньоквітучих, ендемічних, реліктових та занесених до Червоної книги України рослин.

До попередження та припинення правопорушень, пов’язаних з незаконним збиранням, перевезенням та реалізацією рідкісних рослин, залучалося понад 650 працівників міліції та понад 250 представників громадськості. На сьогодні вже проведено 23 рейди.

До прикладу, в одному зі сіл Золочівського району, правоохоронці виявили жінку, котра торгувала підсніжниками. Ранньоквітучі квіти у неї вилучено, складено адміністративний протокол за статею 160 (торгівля з рук у невстановлених місцях) КУпАП. Матеріали скеровано на розгляд до суду.

Правоохоронці закликають всіх небайдужих громадян не залишати без уваги жодного факту торгівлі перших весняних квітів. Крім того, буди небайдужими і самим не зривати первоцвіти заради збереження їх краси для майбутніх поколінь».

dailylviv.com

До теми

18:31 2 березня 2021 р.

Телефонних терористів позбавлять волі на 8 років

Сьогодні, 2 березня, Верховна Рада України ухвалила закон, який посилює кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці людей.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу