В одного з керівників Львівської митниці вилучено понад 100000 гривень і майже 40000 доларів (+відео)

18:30 5 липня 2016 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації Генеральної прокуратури України

У Генпрокуратурі повідомили у вівторок: «За сприяння посадовців Львівської митниці товари безперешкодно доставлялися та розвантажувалися на складах».

«Прокуратурою спільно з працівниками ДФС ліквідовано канал безмитного ввезення високоліквідної групи товарів», – повідомили сьогодні, 5 липня, в прес-службі ГПУ, де також розповіли подробиці:

«Генеральною прокуратурою України координується проведення спільних заходів прокуратури Волинської області та Головного управління Державної фіскальної служби у Волинській області по припиненню злочинної діяльності групи осіб, яка без розмитнення ввозила високоліквідну групу товарів на територію України. Наразі прокурорами разом із працівниками ДФС виявлено та ліквідовано схему незаконного переміщення високоліквідних груп товарів (автозапчастин, парфумів, тканин тощо) без сплати митних платежів, шляхом приховування від митного контролю, а також встановлено факти сприяння у цьому співробітниками Львівської митниці ДФС.

Схема ухилення від сплати митних платежів полягала в тому, що після фактичного придбання товарів в країнах ЄС у офіційних продавців ці громадяни доставляли великі партії вантажів до місць їх перевантаження в Польщі для подрібнення партій. За сприяння посадовців Львівської митниці товари безперешкодно доставлялися та розвантажувалися на складах у Львівській області.

До схеми також були задіяні працівники кур’єрської служби одного з волинських ТОВ, які виготовляли фіктивні товарно-супровідні документи для легалізації товарів на території України. 13 червня 2016 року СУ ФР ГУ ДФС у Волинській області за ознаками вчинення вказаною групою осіб ухилення від сплати податків та зборів, яке призвело до фактичного ненадходження до бюджетів чи державних цільових фондів коштів в особливо великих розмірах до Єдиного реєстру досудових розслідувань було внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 28 та частиною 3 статті 212 Кримінального кодексу України та розпочато досудове розслідування.

22 червня 2016 року на підставі ухвал Луцького міськрайонного суду проведено обшуки місць проживання та складських приміщень, що на праві власності належать організаторам незаконної діяльності. В ході обшуків виявлено та вилучено автозапчастини, комплектуючі до комп'ютерної техніки, радіолокаційні системи, медичне обладнання, електронні системи сигналізації, парфумерію тощо.

Також, в ході обшуку виявлено та вилучено чорнову бухгалтерію, комп'ютерну техніку, сервери, товарно-супровідні документи. Орієнтовна вартість вилучених у ході першочергових слідчих дій товарно-матеріальних цінностей становить понад 4,2 млн. гривень.

Крім того, у понеділок, 4 липня, проведено два обшуки на території Львівської області, а саме за місцем реєстрації та фактичного проживання одного з керівників Львівської митниці ДФС. В ході обшуків вилучено грошові кошти в сумі понад 100 тисяч гривень, майже 40 тисяч доларів, понад 800 євро, понад 10 тисяч злотих, ювелірні вироби та каміння бурштину.

В складських та офісних приміщеннях, належних замовникам товару, на території Київської та Одеської областей в ході обшуків також вилучено сервери із записами камер спостереження. Орієнтовна загальна вартість вже вилученого майна перевищує п’ять мільйонів нривень.

У провадженні призначено ряд судових експертиз, триває досудове розслідування. Наразі встановлюється вартість коштовних виробів, вживаються заходи до звернення грошей та коштовностей в дохід держави з метою відшкодування завданої злочином шкоди».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:03 30 травня 2020 р.

У Краківці та Шегинях затримали рекетирів, які вимагали данину з перевізників

У суботу, 30 травня, на Львівщині затримали групу рекетирів, які вимагали гроші у перевізників. Вони працювали біля пунктів пропуску на українсько-польському кордоні - Краківець і Медика.

Рубрика: Закон

12:51 27 травня 2020 р.

У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю

Сьогодні, 27 травня, о 14.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Карантин чи обмеження конституційних прав та свобод? У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю".

Рубрика: Закон