В аеропорту «Львів» затримано валюти та дорогоцінностей на 1 млн 300 тисяч грн

10:24 30 жовтня 2013 р.

  • 0


Фото: skyscrapercity.com

За 9 місяців цього року працівники митного поста Міндоходів «Львів-аеропорт» зафіксували 19 випадків порушень митних правил. Вартість затриманих товарів становиламайже 1 млн. 300 тис. гривень. Про це інформує прес-служба Міндоходів.

для порівняння, за аналогічний період минулого року митники зафіксували лише 5 правопорушень, вартість товарів у яких становила понад 82 тис. гривень.
Під час проходження митного контролю у міжнародному аеропорту пасажири найчастіше порушували вимоги ст. 471 Митного кодексу України. Тбто особи, які формою проходження митного контролю обирали «зелений коридор», перемiщували через митний кордон України товари, які законодавством України заборонено перевозити через митний кордон України або щодо яких є обмеження, або ж мали при собі товари в обсягах, що перевищували неоподатковувану норму перемiщення через митний кордон України. Предметами правопорушення переважно були валюта та вироби з дорогоцінних металів.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:00 31 травня 2020 р.

Для врегулювання ситуації з контрабандистами на кордон з ЄС прибув голова Держмитслужби

Для врегулювання ситуації із спробами незаконного ввезення товарів та порушень митного законодавства на митному посту “Тиса” (на українсько-угорському кордоні), де перекрито рух в обидва напрямки через скупчення кількох сотень мікроавтобусів, на Закарпаття терміново відряджено в.о. голови Держмитслужби Ігоря Муратова. Він прибуде на КПП "Тиса" спільно з головою Держприкордонслужби Сергієм Дейнеком.

Рубрика: Закон

20:03 30 травня 2020 р.

У Краківці та Шегинях затримали рекетирів, які вимагали данину з перевізників

У суботу, 30 травня, на Львівщині затримали групу рекетирів, які вимагали гроші у перевізників. Вони працювали біля пунктів пропуску на українсько-польському кордоні - Краківець і Медика.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу