В аеропорту «Львів» затримано валюти та дорогоцінностей на 1 млн 300 тисяч грн

10:24 30 жовтня 2013 р.

  • 0


Фото: skyscrapercity.com

За 9 місяців цього року працівники митного поста Міндоходів «Львів-аеропорт» зафіксували 19 випадків порушень митних правил. Вартість затриманих товарів становиламайже 1 млн. 300 тис. гривень. Про це інформує прес-служба Міндоходів.

для порівняння, за аналогічний період минулого року митники зафіксували лише 5 правопорушень, вартість товарів у яких становила понад 82 тис. гривень.
Під час проходження митного контролю у міжнародному аеропорту пасажири найчастіше порушували вимоги ст. 471 Митного кодексу України. Тбто особи, які формою проходження митного контролю обирали «зелений коридор», перемiщували через митний кордон України товари, які законодавством України заборонено перевозити через митний кордон України або щодо яких є обмеження, або ж мали при собі товари в обсягах, що перевищували неоподатковувану норму перемiщення через митний кордон України. Предметами правопорушення переважно були валюта та вироби з дорогоцінних металів.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:50 18 листопада 2019 р.

ДБР передало ГПУ проект повідомлення про підозру Порошенку

Державне бюро розслідувань направило до Генпрокуратури проект повідомлення про підозру Петру Порошенку та проект подання до ВР про надання згоди на його притягнення до відповідальності.

Рубрика: Закон

09:45 18 листопада 2019 р.

Патрульні наздогнали у Львові рецидивіста

Працівники патрульної поліції отримали вночі повідомлення очевидця, що біля автомобіля «Tesla» на проспекті Червоної Калини тиняється якийсь чоловік.

Рубрика: Закон