В аеропорту «Львів» вилучили давньоримські монети

13:15 24 квітня 2019 р.


Фото: facebook.com/sfs.lviv

У громадянина Канади, який обрав в аеропорту «Львів» смугу руху спрощеного митного контролю «зелений коридор», знайшли серед особистих речей орден і колекцію зі 72 давніх монет.

Про це повідомили в прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, де також розповіли: «У зв’язку зі сукупністю зовнішніх ознак, які вказували на можливість зарахування їх до предметів, що становлять культурну цінність, виявлені предмети було вилучено та скеровано на мистецтвознавчу експертизу. Згідно з висновками Львівського історичного музею, дві монети, подані на дослідження, пов’язані з культурою Давнього Риму (періоду імператорів Траяна та Антонія Пія та відображають події періоду їх правління) і мають історичну та культурну цінність та підлягають вивезенню за кордон лише з дозволу експертної комісії територіальної служби контролю за переміщенням культурних цінностей».

«Таким чином, для вивезення монет, які мають культурну цінність, слід було отримати дозвіл Державної служби контролю згідно з інструкцією про порядок оформлення права на вивезення, тимчасове вивезення культурних цінностей та контролю за їх переміщенням через державний кордон України. Такий дозвіл надається на вивезення українських та зарубіжних монет із дорогоцінних і недорогоцінних металів, паперових грошових знаків до 1960 року», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

«За цим фактом складено протокол про порушення митних правил, передбачених статтею 471 Митного кодексу України. Монети вилучено. Справу скерують до суду», – повідомили також в обласному управлінні ДФС.

dailylviv.com

До теми

19:25 21 січня 2022 р.

У Львові затримали нічного грабіжника АЗС

19 січня зловмисник зайшов у приміщення автозаправної станції на проспекті Чорновола у Львові, розпилив касирці в обличчя газ з балончика, після чого заволодів 5 тис грн та втік.

Рубрика: Кримінал

11:37 21 січня 2022 р.

У центрі Львова наркотиками торгували у хостелі і майстерні з ремонту взуття

Під час санкціонованих обшуків правоохоронці виявили та вилучили у зловмисників близько трьох кілограмів психотропних речовин, вартість яких за цінами «чорного» ринку становить близько 600 тисяч гривень.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу