Узаконили не тільки нові штрафи за керування транспортним засобом у стані сп’яніння | Новини Львова

Узаконили не тільки нові штрафи за керування транспортним засобом у стані сп’яніння

22:01 13 липня 2020 р.

  • 2

Верховна Рада ухвалила в першому читання проєкт закону про посилення відповідальності за керування у нетверезому стані.

Законопроєктом передбачено адмінарешт на 10 діб із позбавленням права керування на 3 роки за повторне керування транспортним засобом у нетверезому стані. Також збільшуються штраф за покидання місця ДТП і зменшується можливість винуватцям таких автопригод уникати відповідальності за скоєне.

Зокрема, за керування транспортним засобом у стані сп’яніння передбачається штраф 10 200 гривень (600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) з позбавленням прав на один рік. Повторне протягом року порушення потягне 20 400 (1 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) гривень штрафу з позбавленням права керування транспортними засобами на три роки або адміністративний арешт на строк 10 діб.

Якщо водій, який двічі скоїв зазначене правопорушення, скоїть його третій раз, йому загрожує штраф 40 800 гривень (2 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян)з позбавленням прав на 10 років або арешт на 15 діб, теж з позбавленням права керування транспортними засобами.

«Ухвалення цього законопроекту сприятиме запобіганню вчинення правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху, більш стриманій і виваженій поведінці водіїв на дорогах і, як наслідок, призведе до зменшення кількості ДТП», - зазначив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

У Львові п'яний на Ауді збив стовп, повідомляв "Щоденний Львів".

Коментарі(2)

666

12:20 14 липня 2020 р.

Відповісти

... тільки карна відповідальність за п'яне водіння , може, зупинить таку "епідемію" на українських дорогах ... а за ДТП із людськими жертвами водію-винуватцю , якщо він "під-шафе) -- від 10 до довічного ... і не тре ніякого "німця" з києм ... і бізнес можна буде відкрити( по доставці "тіла" додому чи куди воно забажає) -- "тверезий водій" ... це ж скільки робочих місць з'явиться і ні копійки державі не тре на це витрачати ! ... Слава Україні ...

Тінь

14:31 14 липня 2020 р.

Відповісти

Категорично не згоден - такий досвід є і лише він не працює. А от відразу дуже великі штрафи та позбавлення прав на декілька років чи й довічно залежно від правопорушення - такі заходи працюють дуже переконливо і для порушників і для інших ... Але якщо ДТП зі смертельними наслідками чи з сильним каліцтвом потерпілих - тоді ув'язнення до колонії винуватцеві, звісно ж ...

До теми

Останні новини

У ФРН з цього тижня планують обов'язкові тести на коронавірус для мандрівників

Не хабар, а фінансування політпартії: у будівельній сфері Львова з’явився новий вид «подяки»

Мешканця Коростеня, якому у Львові пересадили серце, виписали з лікарні

Усі проблеми будівництва у Львові спричинені корупцією, - депутат

Незаконні будови у Львові будуть переходити у власність міста, якщо зламаємо нинішню владну систему, - архітектор

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу